Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » Вольова перемога "Вопака" над "Будівельником" (ФОТО)
20:55
Вольова перемога "Вопака" над "Будівельником" (ФОТО)
У четвер, 20 серпня, було зіграно завершальний поєдинок першого туру чемпіонату Ужгорода.

Вольова перемога У завершальний ігровий день першого туру вболівальники на "Автомобілісті" мали нагоду споглядати зустріч між "Вопаком" та "Будівельником", яка також була близькою до нічийного рахунку.

Дебютанти міського чемпіонату мабуть встановили рекорд з найшвидшого голу. Вже в першій своїй атаці Василь Місяйло влучним пострілом вивів команду Селменського вперед - 0:1.

"Вопак" потрохи відійшов від гольового шоку і почав раз за разом навідуватись до чужих володінь. На 10-ій хвилині Ходаковський вийшов на одного голкіпера, однак переграти його не зумів. Трохи згодом вже Муранський опинився перед воротарем і пробив повз нього, але мимо воріт.

Номінальні гості відповіли сильним, але не зовсім точним, ударом Місяйла – круглий пройшов на перекладиною.

Відігратися жовто-червоні зуміли ближче до завершення тайму. На 40-ій хвилині Ходаковський прострілив з правого флангу, вільний Куцик мав час, щоб зупинити м’яч і результативно пробити з 10 метрів – 1:1.

На 43-ій хвилині лівий захисник "будівельників" Микола Федак виконав стандарт з 25 метрів та Лісняк грає надійно. Менш гострим ударом загрожував воротам вопаківців Коципак.

На 55-ій хвилині захисник "супермаркетівців" Коштура влетів у Юричка у своїй штрафній і арбітр призначає пенальті у ворота Вопака. Та 16-річний вовковойський голкіпер Лісняк зумів парирувати удар Бокотея у правому куті.

Гра носила досить жорсткий характер, тож арбітр матчу Шимон не скупився на жовті картки.

Досить прогнозовано більш досвідчений колектив зумів розвинути свій успіх у другому таймі завдяки гравцям, які вийшли на заміну. На 75-ій хвилині Едуард Медвідь з лівого флангу віддав у центр на Василя Рущака, який реалізував свій вихід один в один – 2:1.

Закріпити успіх мінімум двічі міг Михайло Микула після виходів сам на сам. Та в першому випадку відпустив м'яч і воротар забрав шкіряного, а в другому – форвард перекинув кіпера, але трохи не влучив у рамку.

Тож "Вопак" після першого туру одоосібно очолює турнірну таблицю чемпіонату міста Ужгород.

«Вопак» – «Будівельник» 2:1

Голи:
Куцик, 40, В. Рущак, 75 - Місяйло, 1.

У середу, 19 серпня, у другому матчі першого туру невицька команда Prevention та концівська Турбогаз розписали бойову нічию.

ФК «Prevention» – ФК «Турбогаз» – 2:2

Голи: Бакура Ісак, 53, Іванчо Микола, 60 – Палканинець Віталій, 45, Роман Василь, 74.

ФК «Prevention»: Антал Юлій, Русин Любомир, Зизич Іван (Лайе Серінг, 46), Волонтир Павло, Жолтанич Ростислав, Ганчак Олександр (Лабяк Юрій, 49), Бутрик Андрій (Ільків Руслан, 32), Бакура Ісак (Юдик Євген, 57), Галайда Павло (Іванчо Микола, 46), Стойка Іван (Гартманн Мілан,54).