Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Закарпатці допомагають своїм командам у першій лізі
10:20
Закарпатці допомагають своїм командам у першій лізі
Дві результативні передачі від закарпатських футболістів.

ПФК «Суми» - «Геліос» Харків 1:4

За харків’ян виступає і наш земляк Дмитро Сартіна (1992 р.н.). Гості забили швидкий гол вже на 3-ій хвилині. Закарпатець по рідному лівому флангу здійснив рейд на чужу половину поля, обігрався в «стіночку» з партнером і від усієї душі приклався до м'яча здалеку. Голкіпер сумчан Важинський "постріл" парирував, але тут як тут на добивання встиг Сергій Кравченко - 0: 1! Ще одного разу Сартіна пробив під поперечку та голкіпер не без труднощів перевів удар на кутовий. Варто відмітити, що Дмитро відіграв весь поєдинок.

Кінцевий результат – перемога «Геліоса» 4:1.

"Олександрія"-"Нафтовик-Укрнафта" 2:1

Ще в одному поєдинку Першої ліги України виноградівець Шандор Вайда (1991 р.н. на фото справа) так само провів на полі 90 хвилин. Він віддав гольову передачу на 19-ій хвилині та цього було недостатньо для перемоги. У підсумку «Нафтовик» поступився - 2:1.

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 881 | Додав: Лобда | Рейтинг: 5.0/2