Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Закарпатці із сріблом та бронозою чемпіонату України серед ветеранів 55+
23:37
Закарпатці із сріблом та бронозою чемпіонату України серед ветеранів 55+
У Мукачеві відбувся фінальний етап чемпіонату України з футболу серед команд ветеранів віком 55 років і старші.

Закарпатці із сріблом та бронозою чемпіонату України серед ветеранів 55+
У змаганнях мали виступили 6 команд із Закарпаття, Волині та Житомирщини, однак у підсумку не прибули «Поступ» (Коритняни) та збірна Житомирської області. Як повідомив член виконкому Асоціації ветеранів футболу України, голова комітету ветеранського футболу Федерації футболу Закарпаття Василь Козик, матчі принесли такі результати:
 
«Ветеран» (Ужгород) – «Абориген» (Луцьк) – 0:2,
 
збірна Луцька – «Карпати» (Мукачево) – 0:2,
 
збірна Луцька – «Ветеран» (Ужгород) – 0:3,
 
«Карпати» (Мукачево) – «Абориген» (Луцьк) – 1:3.
 
З урахуванням результатів попередніх матчів, про що вже наш сайт повідомляв, у підсумку команди посіли такі місця: 1. «Абориген» (Луцьк). 2. Карпати» (Мукачево). 3. «Ветеран» (Ужгород) 4. Збірна Луцька.
 
«Нічия цілком влаштовувала мукачівців, однак, можливо, це дещо розслабило їх. До того ж господарі пішли вперед і в підсумку поступилися. Однак якщо команда з Луцька підсилилася гравцями з Києва, ужгородці – футболістами з Вінниці та Хмельницького, то «Карпати» виступали тільки суто силами закарпатських гравців. Отже, услід за ужгородцями, які здобули «бронзу», фінішували другими. Особливо хочу відзначити Олександра Пересту, капітана команди, Мирона Дубанича президен клубу з міста над Латорицею. Допомогу надав депутат Верховної Ради України Михайло Ланьо. Віталій Кулібабенко, відповідальний секретар Асоціації ветеранів футболу України, подякував за теплий прийом. Відзначу також, що успішно працювала бригада арбітрів у складі Юрія Халявка, судді національної категорії (Львів), Сергія Защука, судді 1 категорії (Хмельницький) та Богдана Кулібабенка, судді 1 категорії (Київ)», – зазначив Василь Козик.
 
Нагороджували команди Іван Дуран, перший заступник голови ОДА й голова Федерації футболу Закарпаття, Віктор Наскалов, заступник голови ФФЗ, та уславлений ветеран крайового футболу, київський динамівець Василь Турянчик. Медаль від Олега Собуцького, голови АВФУ, отримав Василь Козик
 
Як поділився враженнями Віктор Запрутняк, голова ветеранського комітету Федерації футболу міста Ужгород, у цілому турнір відбувся на хорошому рівні, а команди з Мукачева та Ужгорода, повторивши минулорічний успіх, у такий спосіб знову довели, що у ветеранському футболі України не є випадковими. «Стосовно ж персонально команди Ужгорода, яку я представляв, то зазначу: ми зміцнилися й готові розвиватися надалі», – сказав пан Віктор.
Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 628 | Додав: lobda | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 1
1  
Деколи в старших є більше бажання грати ніж у молоді. В принципі молодці, що взагалі збираються. Неприємно шо Еміл Грицище не зміг зібрати команду. Бо виступали вдома на Закарпатті :(((

Ім`я *:
Email *:
Код *: