Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Закарпатці привезли золото з Adidas 4 Sport Cup 2017 (ФОТО)
10:10
Закарпатці привезли золото з Adidas 4 Sport Cup 2017 (ФОТО)
На минулих вихідних у Пряшеві відбувся міжнародний дитячий турнір Адіадс кап, де взяли участь і закарпатські команди.

Закарпатці привезли золото з Adidas 4 Sport Cup 2017 (ФОТО) В категорії 2008 року народження ужгородський СДЮСШОР грав двома командами. Перша команда на груповому етапі здобула максимальну кількість очок перегравши Душановац Белград 2:1, Татран Пряшів (зелені) 10:1, Кобанярт Егесюлет Будапешт 6:0, РАФК Будапешт 6:0, ТВЕ Будапешт 8:0 та ЦФТ Пряшів – Сокіл Люботіце 12:0. В чвертьфіналі підопічні Юрія Шукаля здолали ДВТК Мішкольц 3:1, далі був пройдений угорський Дунаканяр Регуо УФЦ 4:0. У фіналі СДЮСШОР вдруге на турніру переграв Душановац з Белграду 2:0. Найкращим бомбардиром змагань став ужгородець Василь Дудинець. До списку кращих гравців турніру увійшли Василь Дудинець та Микита Боднар.  

СДЮСШОР-2 не зміг пробитись у плей-оф зайнявши лише сьоме місце у групі. Вони зіграли внічию з Грунд 1986 Будапешт 3:3, Бенекол Кошіце 2:2 та ДВТК Мішкольц 0:0, поступились ФАМТ Пряшів 0:3, ЧФР 1907 Клуж 1:3, ФК Петржелка 0:2 і перемогли МФК Вранов на Топлоу 2:1.

Ще один представник Закарпаття свалявське Сузір’я здобуло чотири перемоги у групі над Душановац-2 Белград 2:0, ЧФК Клуж (білі) 3:0, Велкі Шаріш 3:0, Гірош Кечкемет 4:1, зіграли внічию з Татран Пряшів (білі) 1:1 і поступились Дунаканяр Регіо 0:1. В чвертьфіналі зіграли внічию з ЧФР Клуж (бордові) 0:0, але перемогли в серії пенальті 3:2. У півфіналі знову нічия з Душановац Белград 1:1, але поразка по пенальті 0:1. У грі за третє місце підопічні Івана Грубінки програли Дунаканяр Регіо 0:1.  
 
 
Груповий етап
SJFSSOR Uzhgorod  - FK Dušanovac Belgrade I. (SRB) 2:1
SJFSSOR Uzhgorod  - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK) 10:1
SJFSSOR Uzhgorod  - Kőbányáért Egyesület Budapest (HU) 6:0
SJFSSOR Uzhgorod  - RAFC Budapest  (HU) 6:0
SJFSSOR Uzhgorod  - III.ker. TVE Budapest (HU) 8:0
SJFSSOR Uzhgorod  - CFT Prešov - Sokol Ľubotice (SK) 12:0
 
























1/4
SJFSSOR Uzhgorod  - DVTK Miskolc 3:1
 
1/2
SJFSSOR Uzhgorod  - Dunakanyar Régió UFC 4:0
 
Фінал
SJFSSOR Uzhgorod  - FK Dušanovac Belgrade I. 2:0
 

 Груповий етап 
SJFSSOR Uzhgorod II. - Grund 1986 FC Budapest (HU) 3:3
SJFSSOR Uzhgorod II. - FAMT Prešov (SK) 0:3
SJFSSOR Uzhgorod II. - CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) (RO) 1:3
SJFSSOR Uzhgorod II. - DVTK Miskolc (HU) 0:0
SJFSSOR Uzhgorod II. - FA Benecol Košice (SK) 2:2
SJFSSOR Uzhgorod II. - FC Petržalka akadémia (SK) 0:2
SJFSSOR Uzhgorod II. - CFT Academy MFK Vranov n.Topľou (SK) 2:1


 
 





















Груповий етап 
FK Suzirya Svalyava (UA) - FK Dušanovac Belgrade II. (SRB) 2:0
FK Suzirya Svalyava (UA) - Dunakanyar Régió UFC (HU) 0:1
FK Suzirya Svalyava (UA) - CFR 1907 Cluj Napoca (white) (RO) 3:0
FK Suzirya Svalyava (UA) - CFT Academy Veľký Šariš - Hertnik (SK) 3:0
FK Suzirya Svalyava (UA) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) 4:1
FK Suzirya Svalyava (UA) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK) 1:1
 
























1/4
FK Suzirya Svalyava (UA) - CFR 1907 Cluj Napoca (burgundy) 0:0 (3:2)
 
1/2
FK Suzirya Svalyava (UA) - FK Dušanovac Belgrade I. 1:1 (0:1)
 
Гра за 3 місце
FK Suzirya Svalyava (UA)  - Dunakanyar Régió UFC 0:1
 

У категорії 2007 року народження виступали дві команди Анатолія Деревянка. СДЮСШОР-2 не зміг здобути перемогу у групі програвши ФАМТ Пряшів 0:1 та Пролетер Зренянін (Сербія) 0:4. Ще дві нічиї з Ганушовце над Топлоу 1:1 та Славія Кошіце 1:1. У півфіналі за 17-19 місце ужгородці перемогли Татран Пряшів 1:0, але у грі за 17 місце поступились ЦФТ Пряшів – Соікл Люботіце 1:2.

Основна команда СДЮСШОР зайняла перше місце у групі перемігши Татран Пряшів (білі) 4:0, Гірош Кечкемет 1:0 та ВСС Кошіце 1:0. В одній восьмій ужгородці програли Татран Пряшів (зелені) 0:1 та виграли у ФАМТ Пряшів 3:0. У грі за п’яте місце СДЮСШОР програв Гірош Кечкемет 0:2.
 
Груповий етап
SJFSSOR Uzhgorod II.  - FAMT Prešov (SK) 0:1
SJFSSOR Uzhgorod II.  - FK Proleter Zrenjanin (SRB) 0:4
SJFSSOR Uzhgorod II.  - CFT Academy Hanušovce nad Topľou (SK) 1:1
SJFSSOR Uzhgorod II.  - FC CROW Slavia Košice  (SK) 1:1
 


















Гра за 17-19
SJFSSOR Uzhgorod II.  - 1.FC Tatran Prešov A12 girls 1:0
 
Гра за 17
SJFSSOR Uzhgorod II.  - CFT Prešov - Sokol Ľubotice 1:2
 
 
Груповий етап
SJFSSOR Uzhgorod I. (UA) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK) 4:0
SJFSSOR Uzhgorod I. (UA) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) 1:0
SJFSSOR Uzhgorod I. (UA) - VSS Košice (SK) 1:0


 













Матчі за 1-8 місця
SJFSSOR Uzhgorod I. (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) 0:1
SJFSSOR Uzhgorod I. (UA) - FAMT Prešov 3:0
 
Матч за 5 місце
SJFSSOR Uzhgorod I. (UA) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét 0:2
 
 
Серед футболістів до 11 років Зінедін Ужгород тричі переміг та програв на груповому етапі: Татран Пряшів (білі) 1:0, Інтер-2 Братіслава 1:0, Чеп-Гол Будапешт 1:0, Уйпешт 1:2, СК Кладно (сині) 0:1, Кошіце 0:2. В одній восьмій підопічні Яромира Лободи поступились СДЮСШОР Ужгород 1:3.

Натомість СДЮСШОР у групі переміг ФАМТ Пряшів 4:0, ФК Рача 3:1, СК Кладно 4:0, ФК Взльот Мінськ 4:0, нічия з Тестверізег СЕ Будапешт 2:2 і поразка від Гірош Кечкемет 1:3. В одній восьмій пройшли Зінедін 3:1, в чвертьфіналі переграли Тестверізег СЕ Будапешт 2:0, та у півфіналі знову поступились Гірош Кечкемет 0:4. У грі за третє місце команда Шоляка перемогла ФК Рача 3:2. До списку кращих гравців потрапив ужгородець Дмитро Гайович.

Сузір’я Свалява у групі перемогла ТВЕ Будапешт 2:0 і РАФК Будапешт 2:0. І поступилася Татран Пряшів (зелені) 0:2, Інтер Братіслава 1:2, Петржелка 1:3. В одній восьмій підопічні Брудняка програли Уйпешту 0:1.
 
 Груповий етап
DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK) 1:0
DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - Újpest FC (HU) 1:2
DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - FK Inter Bratislava II. (SK) 1:0
DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - Csep-Gól FC Budapest (HU) 1:0
DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - SK Kladno (blue) (CZ) 0:1
DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - VSS Košice (SK) 0:2
 




















1/8
DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) - SJFSSOR Uzhgorod 1:3
 
 
Груповий етап
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - FAMT Prešov (SK) 4:0
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - FK Rača (SK) 3:1
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) 1:3
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - SK Kladno (white) (CZ) 4:0
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - Testvériség SE Budapest (HU) 2:2
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - FC Vzlyot Minsk (BY) 4:0
 





















1/8
SJFSSOR Uzhgorod (UA) -  DJUFS Zinedine Uzhgorod (UA) 3:1
 
1/4
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - Testvériség SE Budapest 2:0
 
1/2
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét 0:4
 
Гра за 3 місце
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - FK Rača 3:2


 Груповий етап
FK Suzirya Svalyava (UA) - III.ker. TVE Budapest (HU) 2:0
FK Suzirya Svalyava (UA) - RAFC Budapest (HU) 3:1
FK Suzirya Svalyava (UA) - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK) 0:2
FK Suzirya Svalyava (UA) - FK Inter Bratislava I. (SK) 1:2
FK Suzirya Svalyava (UA) - FC Petržalka akadémia (SK) 1:3
 



















1/8
FK Suzirya Svalyava (UA) - Újpest FC 0:1

 
У категорії 2005 року народження СДЮСШОР здобув всі перемоги у групі: Татран Пряшів 4:1, ФАМТ Пряшів 3:0, ФК САФІ Пряшів 7:0, Тестверізег СЕ Будапешт 3:1, РТК Будапешт 1:0. В одній восьмій команда Василя Ороса перемогла Пролетер-2 Зренянін 9:0. Та у чвертьфіналі перша команда сербів Пролетер Зренянін взяла реванш 0:1.
 
 Груповий етап
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - 1.FC Tatran Prešov A14 girls (out of tournament) (SK) 4:1
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - FAMT Prešov (SK) 3:0
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - FK SAFI Prešov (SK) 7:0
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - Testvériség SE Budapest (HU) 3:1
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - RTK Budapest (HU) 1:0
 




















1/8
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - FK Proleter Zrenjanin II. 9:0
 
1/4
SJFSSOR Uzhgorod (UA) - FK Proleter Zrenjanin I. 0:1
 

Ще одна закарпатська команда перемогла на турнірі у категорії 2004 року - це свалявське Сузір’я. У групі вони перемогли ФК САФІ Пряшів 6:1 та Покрок Кромпачі 12:0 і зіграли внічию з Гонвед Дебрецен 2:2. В плей-оф свалявці перемогли Ювентус Кошіце 3:0 та ФК Свіднік 3:0. У фіналі команда Семена Головнича здолала Татран Пряшів 2:1. Кращим бомбардиром турніру став свалявець Дмитро Годя.
 
 Груповий етап
FK Suzirya Svalyava (UA) - FK SAFI Prešov (SK) 6:1
FK Suzirya Svalyava (UA) - FK Pokrok Krompachy (SK) 12:0
FK Suzirya Svalyava (UA) - Honvéd SE Olasz Focisuli Debrecen (HU) 2:2
 















Матчі за 1-8 місця
FK Suzirya Svalyava (UA) - Juventus Academy Košice 3:0
FK Suzirya Svalyava (UA) - 1.FK Svidník 3:0
 
Фінал
FK Suzirya Svalyava (UA) - 1.FC Tatran Prešov (white) 2:1
Тарас Галушка
ФОТОРЕПОРТАЖ із турніру дивіться на офіційній сторінці Вконтакте.
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 2712 | Додав: lobda | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: