Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Закарпатські юніори виступили на "FRAGARIA CUP-2017" (ФОТО)
09:27
Закарпатські юніори виступили на "FRAGARIA CUP-2017" (ФОТО)
З 2 по 6 липня 2017 року в словацькому місті Пряшів пройшов міжнародний дитячий турнір з футболу "Fragaria cup 2017".

Закарпатські юніори виступили на
Найкраще виступила команда СДЮСШОР Ужгород у категорії 2005 року народження, яка не програла жодного матчу, а у фіналі поступилася лише в серії післяматчевих пенальті Мінську. Тож підопічні Василя Ороса другі. Кращим воротарем турніру став ужгородець Максим Росул.
 
Команда Зінедін U8 стала сьомою на турнірі, не зумівши здолати руминів у чвертьфіналі. СДЮСШОР U8 розташувався трохи нижче – на дев’ятому місці.
 
СДЮСШОР U9 двома командами не зумів пройти стадію чвертьфіналу і у підсумку зайняли дев’яте та одинадцяте місце.
 
Спільна команда Зінедін та Фаворит також вийшла із групи та у чвертьфіналі в серії післяматчевих пенальті поступилась київському Атлету, а в завершальній грі на турнірі виборола одинадцяте місце.

 
Категорія U8

Zinedin Uzghorod (UA) - 1.FC Tatran Prešov (SK) 5:0
Zinedin Uzghorod (UA) - Super Nova Riga I. (LV) 6:2
Zinedin Uzghorod (UA) - ASU Politehnica Timisoara (RO) 2:3
Zinedin Uzghorod (UA) - FC Olymp (EST) 4:1
Zinedin Uzghorod (UA) - FC Dinamo Minsk 2010 I. (BY) 3:0
Zinedin Uzghorod (UA) - CFT Academy MFK Vranov (SK) 0:1
Zinedin Uzghorod (UA) - FC Fortuna Minsk I. (BY) 3:2
 


























 
 
SJFSSOR Uzghorod - SKF SP MOSiR Jastrzebie I. (PL) 7:0
SJFSSOR Uzghorod - ACS Kids Tampa Brasov (RO) 1:0
SJFSSOR Uzghorod - Academia Atletico Mardid - filiala Timisoara (RO) 0:4
SJFSSOR Uzghorod - CFT Academy Slovakia (SK) 0:0
SJFSSOR Uzghorod - FK Tukums 2000 (LV) 3:0
SJFSSOR Uzghorod - FC Dinamo Minsk 2010 II. (BY) 2:0
SJFSSOR Uzghorod - FAMT Prešov I. (SK) 1:0
SJFSSOR Uzghorod - FC CROW Slávia Košice (SK) 2:0






















 


 
1/8 фіналу
Zinedin Uzghorod - FAMT Prešov I. 4:0
SJFSSOR Uzghorod - FK Minsk 0:1
 
1/4 фіналу
Zinedin Uzghorod - Cautis Steaua Sudului 1:2
 
Гра за 9 місце
SJFSSOR Uzghorod - FAMT Prešov I. 1:0
 
Гра за 7 місце
CFT Academy Slovakia - Zinedin Uzghorod 2:4
 
 
 
Категорія U9
 
SJFSSOR Uzhgorod B. - BKS Lublin (PL) 1:0
SJFSSOR Uzhgorod B. - Zirka Kiev (UA) 0:3
SJFSSOR Uzhgorod B. - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) 3:2
SJFSSOR Uzhgorod B. - ACS Ghiroda (RO) 1:0
SJFSSOR Uzhgorod B. - CFT Academy Prešov- Sokol Ľubotice (SK) 3:1
SJFSSOR Uzhgorod B. - FK Tukums 2000 (LV) 0:2
SJFSSOR Uzhgorod B. - 1.FC Tatran Prešov (white) (SK) 1:0
SJFSSOR Uzhgorod B. - ACS Kids Tampa Brasov (RO) 3:5
























 
 
 
SJFSSOR Uzhgorod A. - FK Lviv B (UA) 3:0
SJFSSOR Uzhgorod A. - ASU Politehnica Timisoara (RO) 2:2
SJFSSOR Uzhgorod A. - FC Ranto Latvia (LV) 7:0
SJFSSOR Uzhgorod A. - CSJ Stiinta U Craiova (RO) 2:0
SJFSSOR Uzhgorod A. - CFT Academy MFK Vranov (SK) 3:1
SJFSSOR Uzhgorod A. - 1.FC Tatran Prešov (green) (SK) 14:0
SJFSSOR Uzhgorod A. - Academia de Fotbal Napoca (RO) 0:2
SJFSSOR Uzhgorod A. - SMP "Zuri" Olsztyn (PL) 4:0
 
 
1/8 фіналу
SJFSSOR Uzhgorod A. - Academia Atletico Madrid - filiala Timisoara 1:3
Juventus Academy Bydgoszcz - SJFSSOR Uzhgorod B. 4:1
 
Гра за 11 місце
SJFSSOR Uzhgorod B. - FK Lviv B 4 : 2
 
Гра за 9 місце
SJFSSOR Uzhgorod A. - ASU Politehnica Timisoara 1:1 PK 3:2


 
Категорія U11
 
Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij - SDUSHOR Dinamo Minsk (BY) 2:1
Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij - ACS Ghiroda (RO) 1:0
Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij - FK Tukums 2000 (LV) 1:2
Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odra (PL) 5:1
Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij - DJUSH Atlet Kiev II. (UA) 0:1
Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij - Liceul Sportiv Suceava (RO) 1:1
Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij - FK Humenné (SK) 2:0























 
1/8 фіналу
DJUSH Atlet Kiev I. - Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij 0:0 PK 1:0
 
Гра за 11 місце
Zinedin Uzghorod/Favorit Velikij Bereznij - 1.FC Tatran Prešov (white) 2:0

 
 
Категорія U12
 
SJFSSOR Uzghorod - FC Gauja Valmiera (LV) 8:1
SJFSSOR Uzghorod - FK Minsk I. (BY) 1:1
SJFSSOR Uzghorod - FK Humenné (SK) 4:1
SJFSSOR Uzghorod - SMP "Zuri" Olsztyn (PL) 3:0
SJFSSOR Uzghorod - FAMT Prešov (SK) 3:0
SJFSSOR Uzghorod - Cautis Steaua Sudului (RO) 1:0
SJFSSOR Uzghorod - Výber ObFZ Prešov (SK) 5:0























 
1/8 фіналу
SJFSSOR Uzghorod - UKS Polonia Slubice 1:0
 
1/4 фіналу
Matejka Kinder Team - SJFSSOR Uzghorod 0:1
 
1/2 фіналу
FK Minsk II. - SJFSSOR Uzghorod 0:1
 
Фінал
SJFSSOR Uzghorod - FK Minsk I. 0:0 (PK 1:3)
 
Najlepší brankár/Best goalkeeper: Rosul Maksim (Uzghorod)
Тарас Галушка
ФОТОРЕПОРТАЖ з турніру дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 420 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: