Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Завершився турнір пам’яті Володимира Пінковського (ФОТО)
22:33
Завершився турнір пам’яті Володимира Пінковського (ФОТО)
В Ужгороді серед юнаків 2002 р.н. фінішував І Міжнародний турнір із футболу пам’яті закарпатського футболіста Володимира Пінковського.

В Ужгороді серед юнаків 2002 р.н фінішував І Міжнародний турнір із футболу пам’яті видатного закарпатського футболіста й тренера Володимира Пінковського.

У другий ігровий день у Чопі, на стадіоні «Локомотив», АСS «Tampa Brasov» (Румунія) спочатку здолав ДЮФК «Бронька» (4:0), а потім і ужгородський ДЮШФ «Зінедін» (6:1). Отож в останній день турніру команди між собою проводили матчі, які вирішували долю відповідно 3 – 4 та 1 – 2 місць.

Спочатку у малому фіналі бронзові нагороди здобули вихованці ДЮФК «Бронька», які виграли в ДЮШФ «Зінедін» (6:1). Відтак у заключній грі титул переможця вибороли собі підопічні Володимира Мухлиніна. Вони ефектно здолали гравців АСS «Tampa Brasov» – 5:0.

На змаганнях було визначено й кращих юних футболістів номінаціях:

воротар – Дмитро Кашка (СДЮШОР Ужгород),
захисник – Вадим Продан (ДЮФК «Бронька»),
півзахисник – Олександр Митро (СДЮШОР Ужгород),
нападник – Роман Дочинець (СДЮШОР Ужгород),
бомбардир – Матей Грідеаму (АСS «Tampa Brasov»),
гравець турніру – Іштван Бага (АСS «Tampa Brasov»).

У нагородженні призерів узяли участь заступник голови ФФЗ Віктор Качур, директор СДЮСШОР Вадим Дьордь, друг В.Пінковського, відомий у минулому закарпатський гравець і арбітр Томаш Пфайфер, дружина-вдова В.Пінковського Марія Іванівна та донька Марина Володимирівна.