Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Житомирська "Енергія" виграла Кубок Регіонів АФЛУ
22:25
Житомирська "Енергія" виграла Кубок Регіонів АФЛУ
7 квітня в Ужгороді відбулись вирішальні матчі Кубку Регіонів 2018/2019 рр.

Житомирська
У фіналі Першої ліги Кубку Регіонів АФЛУ-2019 зіграє «Локомотив» з Донеччини та ужгородський «УЖНЕТ»! Зранку завершилися півфінали. І якщо «Локомотив» без проблем розібрався з ще однією місцевою командою-господарем «Епіцентром» 3:0, то у грі «УЖНЕТа» та «Лії» була справжня драма. Закарпатський колектив вів у рахунку протягом всього матчу, але за дві секунди до кінця пропустили від футзалістів з Миколаївщини – 3:3. Долю путівки у фінал Першої ліги вирішили післяматчеві пенальті. І у цій лотереї кращими виявилися господарі турніру - команда з Ужгорода.

«Епіцентр» (Ужгород) – «Локомотив» (Лиман, Донецька обл.) 0:3
Голи: Руденко, 7 (0:1), Ляльченко, 7 (0:2), Налібеков, 17 (0:3)

«УЖНЕТ» (Ужгород) – «Лія» (Сухий Єланець, Миколаївська обл.) 3:3 (6:5)
Голи: Мирончук, 2 (1:0), Мирончук, 5 (2:0), Фішман, 6 (2:1), Кравченко, 20 (2:2), Мирончук, 22 (3:2), Кауман, 24 (3:3)

За головний трофей Кубка Регіонів АФЛУ будуть змагатися житомирська «Енергія» та «Хмельницькі делікатеси»! Саме вони стали переможцями півфіналів Вищої ліги.

Житомирська «Енергія» зуміла зламати опір вінницького «Яско-2». «Енергічна» команда була краща на майданчику «Юності» і заколотила 3 голи у ворота суперника, натомість свої залишила «сухими».

У іншому півфіналі протистояння було ще цікавіше. «Новоукраїнка» на рівних грала з «Хмельницькими делікатесами» і мала шанси виграти – після 0:1 вони вирівняли становище і навіть повели у рахунку. Але наприкінці гри пропустили зі стандарту. Гра перейшла у серію пенальті, де кращою були саме гості з Хмельницького.

«Яско-2» (Вінниця) – «Енергія» (Житомир) 0:3
Голи: Тарасюк, 11 (0:1), Яліков, 16 (0:2), Петренко, 22 (0:3)

«Хмельницькі делікатеси» - «Новоукраїнка» (Кіровоградська обл.) 2:2 (3:1)
Голи: Кащук, 6 (1:0), Попруга, 8 (1:1), Карамалак, 8 (1:2), Ситнік, 22 (2:2)

Переможцем Першої ліги Кубку Регіонів АФЛУ стала команда «Локомотив» з Лиману (Донецька область). У фіналі другого за силою дивізіону вони впевнено обіграли команду-господаря турніру – ужгородський «УЖНЕТ». Вони вели весь поєдинок, забивши вже на 2 хвилині і логічно довели гру до перемоги – 4:0. Вітання «Локомотиву» та подяка за гідну гру у Першій лізі «УЖНЕТу».

«УЖНЕТ» - «Локомотив» (Лиман, Донецька обл..) 0:4
Голи: автогол, 2 (0:1), Руденко, 18 (0:2), Зірка, 27 (0:3), Руденко, 29 (0:4)

Лауреати першої ліги

Кращий бомбардир - Руденко Олександр "Локомотив"

Кращий воротар - Телицин Сергій "Локомотив"

Кращий гравець - Мирончук Євген "УЖНЕТ"

MVP турніру - Каушан Дмитро ФК "ЛІЯ"

Переможцем Кубка Регіонів АФЛУ-2019 стала «Енергія» з Житомира. У вирішальному матчі вони перемогли «Хмельницьких делікатесів». Гра була надзвичайно напруженою та повністю відповідала своєму статусу. У першому таймі «Енергія» зуміла забити два голи та впевнено контролювала поєдинок. У другому таймі хмельничани кинули всі сили на порятунок матчу і змогли відіграти один гол – з пенальті. Але у підсумку саме «Енергія» святкувала перемогу. Наші вітання вболівальникам житомирської команди!

«Енергія» (Житомир) – «Хмельницькі делікатеси» 2:1
Голи: Єлісєев, 6 (1:0), Слюсар, 10 (2:0), Наконечний, 26 (2:1)