Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » Зимовий Кубок ДЮФЛУ. Мукачівці зазанають невдачі у Львові (ФОТО)
00:23
Зимовий Кубок ДЮФЛУ. Мукачівці зазанають невдачі у Львові (ФОТО)
Сьогодні, 9 лютого, знову стартанув Зимовий Кубок ДЮФЛУ: пройшли перші матчі другого раунду.

Стартовий матч стадії плей-оф Зимового кубку ДЮФЛУу Львові розпочався доволі жваво. Команди швидко переходили половину поля. Підопічні В. Яїчника активно будували свої атаки через правий край, однак не виходило із заключною передачею. Ще в першій половині поля наші хлопці змарнували мінімум три хороші нагоди – м’яч у всіх випадках пролетів над поперечиною. Господарі потурбували кіпера МФА кількома ударами з-за меж карного майданчика з якими легко впорався Зден Перенанець.

У другій половині поєдинку господарі додали в швидкості й значно довше стали тримати м’яч. Мукачівці також відповідали гострими випадами. А на 65-й хвилині стався неприємний епізод у воротарському майданчику МФА, де в боротьбі за м’яч з нападником ФК «Львів» травми зазнав наш воротар, однак, гру продовжив. На 69 хвилині Іван Боднарук втрачає м’яч на власній половині поля, м’яч перехоплюють господарі, переводять його на правий фланг, звідки йде передача в район одинадцятиметрової позначки, де наш оборонець Дубовський не порозумівся з воротарем, намагаючись вибити м’яч скинув його супернику, а вже гравець ФК «Львів» зумів таки проштовхнути м’яч у сітку наших воріт. Вже через кілька хвилин З.Переганець рятує команду в карколомному стрибку від другого м’яча.

Мукачівці могли зачепитися за нічию, коли Іван Боднарук зумів вийти віч-на-віч, та переграти воротаря львівської команди не зміг, тож поразка 0:1. Все вирішуватиметься в матчі-відповіді, який відбудеться за тиждень.