Головна » Статті » Каталог » Анонс

16-17 лютого

Група А, смт Середнє

1 тур, 9 лютого 

ФК «Ужгород» – СДЮСШОР (Ужгород) – 4:1

ФК «Мостиська» (Львівська обл.) – ФК «Витязь» (Концово) – 2:3

МФА U-19 (Мукачево) – ФК «Середнє» – 3:0

2 тур, 17 лютого (неділя)

ФК «Середнє» – ФК «Витязь» (Концово). Початок – 11:00.

СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Мостиська» (Львівська обл.). Початок – 13:00.

МФА U-19 (Мукачево) – ФК «Ужгород». Початок – 15:00.

3 тур, 23 лютого (субота)

ФК «Середнє» – СДЮСШОР (Ужгород). Початок – 11:00.

ФК «Ужгород» – ФК «Мостиська» (Львівська обл.). Початок – 13:00.

ФК «Витязь» (Концово) – МФА U-19 (Мункач). Початок – 15.00.

4 тур, 3 березня (неділя)

СДЮСШОР (Ужгород) – МФА U-19 (Мукачево). Початок – 11:00.

ФК «Середнє» – ФК «Мостиська» (Львівська обл.). Початок – 13:00.

ФК «Витязь» (Концово) – ФК «Ужгород». Початок – 15:00.

5 тур, 9 березня (субота)

ФК «Витязь» (Концово) – СДЮСШОР (Ужгород). Початок – 11:00.

МФА U-19 (Мукачево) – ФК «Мостиська» (Львівська обл.). Початок – 13:00.

ФК «Ужгород» – ФК «Середнє». Початок – 15:00.

 

Група В, смт Середнє

1 тур, 10 лютого (неділя)

ФК «Ракошино» – ФК «Н.Коропець» – 1:3

ФК «ОК ДЮСШ Невицький замок» (Невицьке) – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 0:1

ФК «Бобовище» – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 6:1

2 тур, 16 лютого (субота)

ФК «Ракошино» – ФК «Бобовище». Початок – 10:00

ФК «ОК ДЮСШ Невицький замок» (Невицьке) – ФК «Фаворит» (Шишлівці). Початок – 12:00

ФК «Н.Коропець» – ФК «Сокіл» (Кінчеш). Початок – 16:00

***  Зимовий кубок ДЮФЛУ. МФА U-17 (Мукачево) – ФК «Львів».
Початок – 14:00

3 тур, 24 лютого (неділя)

ФК «Н.Коропець» – ФК «ОК ДЮСШ Невицький замок» (Невицьке). Початок – 11:00.

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Ракошино». Початок – 13:00.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Бобовище» Початок – 15:00.

4 тур, 2 березня (субота)

ФК «ОК ДЮСШ Невицький замок» (Невицьке) – ФК «Ракошино». Початок – 11:00.

ФК «Н.Коропець» – ФК «Бобовище». Початок – 13:00.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Фаворит» (Шишлівці). Початок – 15:00.

5 тур, 10 березня (неділя)

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Н.Коропець» Початок – 11:00.

ФК «Бобовище» – ФК «ОК ДЮСШ Невицький замок» (Невицьке). Початок – 13:00.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Ракошино». Початок – 15:00.

 

Група С, м.Виноградів, стадіон «Пластмасовик»

1 тур, 10 лютого

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «В.Копаня» – 5:0

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Заріччя» – 3:2

ФК «Вільхівці» – ФК «Карпати» (Дубове) – 2:1

2 тур, 17 лютого (неділя)

ФК «Вільхівці» – ФК «Заріччя». Початок – 11:00.

ФК «В.Копаня» – ФК «Карпати» (Рахів). Початок – 13:00.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Севлюш» (Виноградів). Початок – 15:00.

3 тур, 24 лютого (неділя)

ФК «Заріччя» – ФК «Карпати» (Дубове). Початок – 11:00.

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Севлюш» (Виноградів). Початок – 13:00.

ФК «В.Копаня» – ФК «Вільхівці». Початок – 15:00.

4 тур, 3 березня (неділя)

ФК «Вільхівці» – ФК «Карпати» (Рахів). Початок – 11:00.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Заріччя». Початок – 13:00.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «В.Копаня». Початок – 15:00.

5 тур, 10 березня (неділя)

ФК «Заріччя» – ФК «В.Копаня». Початок – 11:00.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Вільхівці». Початок – 13:00.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Карпати» (Рахів). Початок – 15:00

Категорія: Анонс | Додав: lobda (08.06.2018)
Переглядів: 629 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: