Головна » Усі публікації » Інтерв'ю » Дьордь Короловскі: "Вимагатиму від підопічних серйозного відношення до тренувань і виберу лише найсильніших"
14:28
Дьордь Короловскі: "Вимагатиму від підопічних серйозного відношення до тренувань і виберу лише найсильніших"
Спортивний директор ФК «Мункач» Дьордь Короловскі дав оцінку виступів мукачівських команд та планами на зимове міжсезоння.

Дьордь Короловскі: По завершенню чемпіонату області та першої частини сезону в загальноукраїнських футбольних змаганнях ми поцікавилися оцінкою виступів наших команд та планами на зимове міжсезоння в спортивного директора ФК «Мункач» Дьордя Короловскі.  

- Як оцінюєте сезон, що завершився для команди, яка виступає в чемпіонаті області та першу половину сезону для команд «Мункача», які грають в чемпіонатах України – ДЮФЛУ та першій лізі U-19?

- За 3 місяці, які я провів в «Мункачі» період у часі невеликий, гравці дістали інформацію та усвідоміли, що їх чекає в майбутньому. Вони вже мали зрозуміти теоретично, що від них хочемо побачити на практиці. Футболісти U-19, якими безпосередньо я займався, більше усвідомили мої вимоги, вони скоріше вийшли зі своєї зони комфорту, із своєї звичної манери й почали освоювати новий стиль, який поширений у Європі. Можу відмітити, що основу для подальшого втілення наших задумів ми поставили. Сподіваюся, що я продовжу свій контракт, який завершується 30 червня 2017 року й надалі продовжу працювати в «Мункачі», адже тут  багато здібних дітей, і на наступні 6 місяців на нас чекає дуже серйозна робота. Вже в вересні 2017 року будемо бачити цілісну картину результату нашої роботи.

- Можливо саме через впровадження нового стилю наші чотири команди, що виступають в ДЮФЛУ й мають такі невтішні результати, бо проходять через так званий перехідний період?

- Саме так, також відмічу, що ми поки що працюємо з тими дітьми, які в нас є, але якісні зміни вже відчутні в усіх відношеннях. Зміни в кращу сторону, завдяки допомозі угорської сторони певен триватимуть і надалі.

- Вам подобається працювати в Україні?

- Мені подобається тут працювати, незважаючи на труднощі, кожен день проведений в Мукачеві для мене цінний. Мені приємно дивитися як діти крок за кроком прогресують і починають розуміти мої вимоги. За 14 років моєї тренерської кар’єри – цей час для мене найкращий. Саме тут бачу, що мої ідеї, які прививаю на тренуваннях діти починають втілювати на практиці – це найголовніше для мене. Для мене це дуже відповідальний період як і для моїх підопічних, й дуже сподіваюся, що передам свій досвід юним футболістам і мене правильно зрозуміють. Повірте, це дуже важливо, бо в противному випадку – вони ніколи не заграють у сучасний європейський футбол і не відбудуться як якісні футболісти, дуже важливо, щоб наші футболісти усвідомили цю філософію та пішли правильним шляхом.

- Кого б з гравців виділили в складі U-19, де ви безпосередньо працювали, хто найбільше усвідомив вашу «футбольну філософію»?

- Не хочу називати жодних прізвищ, але повірте команда цієї вікової групи в нас дуже хороша й заслужено, маючи ще гру в запасі, посідаємо третю сходинку в своїй групі. Упродовж цього відрізку сезону зазнали дві поразки: у стартовому виїзному матчі з чернівецькою «Буковиною» та в Хмельницькому з місцевим «Поділлям». Після цього матчу, коли ми поступилися з рахунком 0:3 до нас підходили місцеві вболівальники й казали, що наша команда грала краще – ми грали в футбол, а «Поділля» перемогло, і таке буває. Переконливо перемагали, забиваючи по 4 голи в грі, це мене дуже радує.

- Які плани підготовки в команд на зимове міжсезоння?

- Велику увагу наразі приділяємо селекційній роботі, продивляємося гравців, які приходять на оглядини. Вже в кінці грудня наші футболісти отримають хороший «подарунок» до новорічно-різдв’яних свят. А в січні розпочнемо планомірну підготовку до другої частини чемпіонату. Вимагатиму від підопічних серйозного відношення до тренувань і виберу в команду найсильніших, тих, хто був кращим під час підготовки. І повірте, в мене ніхто не матиме привілегій, оцінюватиму футболістів лише за показниками та їх результатами.

- Що б хотіли побажати гравцям та тренерам нашого клубу напередодні Різдва та Нового року?

- Бажаю, щоб Бог нам дав сил та здоров’я, щоб кожен день мав сенс для всіх нас, а наші вихованці зрозуміли, що все, що робимо – спрямоване для їх становлення та розвитку. 
Категорія: Інтерв'ю | Переглядів: 1130 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: