Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Голова ФФЗ поспілкувався з спортивними журналістами
20:53
Голова ФФЗ поспілкувався з спортивними журналістами
В облдержадміністрації перший заступник голови ОДА, голова Федерації футболу Закарпаття Іван Дуран зустрівся зі спортивними журналістами.

Голова ФФЗ поспілкувався з спортивними журналістами Керівник наголосив на ролі спортивної журналістики в сучасному житті, висловив своє бачення перспектив її розвитку та вручив посвідчення члена Асоціації спортивних журналістів України ряду працівників ЗМІ та іншим представникам спортивно-медійної галузі. Крім того, поінформував присутніх про стан справ у футболі Закарпаття, зокрема щодо її основної команди – ФК «Говерла».

Своєю чергою, голова Закарпатської організації АСЖУ Василь Гаджега розповів про підбиття підсумків спортивного року в Києві, у Асоціації спортивних журналістів України, та порушив тему створення Музею спортивної і олімпійської слави Закарпаття. Заступник голови колегії управління молоді і спорту ОДА Олег Муртазін зазначив, що таку ініціативу цілком підтримує керівництво облдержадміністрації й на потреби названого музею вже виділено з бюджету 50 тисяч гривень.

В обговорені порушених на зустрічі питань узяли участь провідні журналісти краю, зокрема головний редактор газети «Спорт тайм» Степан Селменський, головний редактор газети «РІО» Петро Гойс. На зібранні були присутні також голова Закарпатської обласної організації Національної спілки журналістів Дмитро Воробець, ветеран закарпатського футболу Андрій Гаваші.
Володимир ТАРАСЮК, прес-служба ФФЗ

Джерело
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 674 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: