Головна » 2019 » يونيو » 9 » Україна знущається над сербами (ФОТО)
12:06
Україна знущається над сербами (ФОТО)

Збірна України з футболу обіграла збірну Сербії на «Арені Львів» у третьому турі групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи-2020 із рахунком 5:0.

Віктор Циганков відкрив рахунок на 26-й хвилині та забив перший гол, а через дві хвилини – другий. На 46-й хвилині Євген Коноплянка забив третій гол, Роман Яремчук – на 59-й хвилині. Останній п’ятий м’яч у ворота суперника полетів на 75-й хвилині від Євгена Коноплянки.

Відбір на ЧЄ-2020. Третій тур

07.06.2019. Львів. "Арена Львів"

Арбітр в полі – Матеу Лаос (Іспанія)

Україна – Сербія 5:0

Голи: Віктор Циганков 27, Віктор Циганков 29, Євген Коноплянка 49, Роман Яремчук 59, Євген Коноплянка 75

Україна: Андрій П'ятов – Олександр Караваєв, Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Віталій Миколенко – Тарас Степаненко (Володимир Шепелєв 71) – Руслан Маліновський, Олександр Зінченко – Віктор Циганков, Євген Коноплянка (Віктор Коваленко 76) – Роман Яремчук (Артем Кравець 67).

Сербія: Марко Дмітровіч – Міят Гачіновіч – Урош Спаїч, Нікола Міленковіч, Александар Коларов – Філіп Костіч – Неманья Максімовіч, Адам Льяїч (Любомір Фейса 59), Душан Тадіч – Александар Прійовіч (Александар Мітровіч 53), Лука Йовіч (Дарко Лазовіч 71)

Попередження: Нікола Міленковіч 22, Урош Спаїч 32

ФОТОРЕПОРТАЖ Олексія Матрунича з матчу дивіться на сторінці Фейсбук.

Переглядів: 480 | Додав: lobda | Теги: Україна знущається над сербами (ФОТ | Рейтинг: 0.0/0