Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Андріан Бабич допомагає Тернополю уникнути поразки
10:02
Андріан Бабич допомагає Тернополю уникнути поразки
У 9-му турі чемпіонату в першій лізі ФК Тернопіль та Гірник-Спорт зіграли в нічию (1:1).

Андріан Бабич допомагає Тернополю уникнути поразки Після переходу до стану тернополян Бабич відіграв вже три матчі, де постійно виходив у стартовому складі, без замін. Якщо у попередніх поєдинках з чернігівською Десною та стрийською Скалою Тернополю не щастило і вони програвали, то в останньому матчі вони змогли набрати очки, звівши матч з Гірник-Спортом з Горішніх Плавнів в нічию. Доклав зусиль до цього закарпатець Андріан Бабич.

В одному з епізодів Андріан Бабич далеко вкинув м’яча з ауту, а Степан Клекот зігравши на випередження, завдав удару з лінії карного майданчика, однак він у ціль не влучив. В середині другого тайму Гірник-Спорт провів гол з пенальті і повів у рахунку.

І коли, здавалося, матч так і завершиться перемогою гостей, тернополяни вирвали нічию. Андріан Бабич зробив прострільну передачу, Степан Клекот зіграв на випередження та переправив м’яча у ворота.

У цьому матчі на 76-ій хвилині з'явився на полі ще один наш земляк, виноградівець Артур Дорі.

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 1396 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0