Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Анонс 12-го туру чемпіонату Закарпаття 2021
22:11
Анонс 12-го туру чемпіонату Закарпаття 2021
У суботу та неділю, 25-26 вересня, відбудуться поєдинки чергового туру чемпіонату Закарпаття.

Анонс 12-го туру чемпіонату Закарпаття 2021

Центральний матч туру відбудеться у Камяниці, куди приїдуть екс-гравці Медеї Корнутяк, Микуляк та Сидоренко за черговою звитягою своєї команди. Варто згадати, що Хуст вибивав медейців із Кубку у чвертьфіналі. 

 

Цікаво буде подивитися як вплине на виноградівців фіаско у Хусті у подальших матчах. Вдома Севлюш зазвичай вдало грає з Вільхівцями і втрата очків малоймовірна.

 

Ще одна пара кубкових чвертьфіналістів зіграє у Рахові, де команда Панасюка вже демонструвала гольову активність проти цього суперника.

 

 

 

Вища ліга (25 вересня)

 

ФК «Медея» (Оноківська ОТГ) – ФК «Хуст» – с. Кам’яниця, стадіон  «Камелот». Початок – 14:30 (юнаки), 16:30 (дорослі)

Арбітри: Дьордь Н., Волошин В., Касаткін А., Рущак В.

Делегат – Митровський М.І.

 

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Вільхівці»

Арбітри: Лялюк М., Рущак С., Бабич Т.

Делегат – Бобаль М.М.

 

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Поляна»

Арбітри: Бобаль Ю., Шимон Ю., Андрейкович В.

Делегат – Шитєв Й.Л.

 

СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Бужора» (Іршава) – 29 вересня

 

 

Західна зона (26 вересня)

 

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «В. Березний»

Арбітри: Абель О., Сухан М., Сенишин Р.

Делегат – Шиц І.Т.

 

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – ФК «Колос» (Іванівці)

Арбітри: Митровський М., Молнар Р., Чучвич Ю.

Делегат – Кампов І.А.

 

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Н. Коропець»

Арбітри: Федяй Д., Теремта А., Завадський А.

Делегат – Туряниця В.Ю.

 

ФК «Невицький замок» (Оноківська ОТГ) – ФК «Хімік» (Перечин)

Арбітри:  Гала М., Мондик М., Козик Я.-молодший

Делегат – Чегіль О.О.

 

ФК «Заріччя» – вихідний

 

 

Східна зона (26 вересня)

 

СК «Тячів» – ФК «Авангард» (Тересва)

Арбітри: Лофинець В., Мазур І., Пантілов І.

Делегат – Козик В.В.

 

ФК «Вишково» – ФСК «Говерла» (Ясіня)

Арбітри: Гарлач І., Андрейкович В., Фула М.

Делегат –Буковецький Р.Й.

 

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Марамуреш» (Солотвинська ОТГ)

Арбітри: Райда М., Гал А., Дубровка Є.

Делегат – Попович І.І.

 

ФК «Терново», ФК «Руське Поле» – вихідні

 

 

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 464 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: