Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Анонс 1/16 фіналу (перші матчі) Кубку Закарпаття 2021
14:36
Анонс 1/16 фіналу (перші матчі) Кубку Закарпаття 2021
У неділю, 18 квітня, відіграють стартові поєдинки першого етапу Кубку Закарпаття.

Анонс 1/16 фіналу (перші матчі) Кубку Закарпаття 2021 Діючий володар Кубку Поляна, після нетривалої відсутності, повертається в обласний футбол і здійснить виїзд у Нижню Апшу до нового імені для закарпатського футболу Марамуреш, яка об'єднала в собі гравців Солотвинської ОТГ.

Севлюш, який вже  встиг виграти перший трофей у цьому році, розпочне ходу за наступним у Великому Бичкові, який також має певні амбіції у новому сезоні.

Чемпіон області зіграє вдома із сусідами із Боржавського, з якими зустрічалися на груповому етапі Зимової першості і обидва рази громили суперника 8:0 та 5:0. Це буде найкоротший за протяжністю виїзд для команд серед всіх пар на цьому етапі Кубку.

Своєрідне дербі Ужгородського району відбудеться у Кам'яниці між минулорічним фіналістом Кубку Медея та відновленим, після п'яти років відсутності, перечинським Хіміком.

Найбільш цікавим та центральним поєдинком східного Закарпаття буде протистояння рахівських Карпат та Тячева.

За титул найдальшого виїзду (164 км) позмагаються дві пари: Дубове - Лінці та Невицьке - Вільхівці, хоча у команді Бучка більшість гравців з Ужгородського району. 

У трьох поєдинка відбудеться протистояння команд Західної та Східної зони: Терново, за яким тепер більш прискіпливо слідкуватимуть вболівальники, зіграє із Заріччям, іванівський Колос позмагається з Руським Полем, а Нижній Коропець отримав нового суперника в лиці Золотарьова.

Єдина пара, де зіграють команди з однієї ліги і зони - це зустріч Вишкова та Тересви, де перші будуть у ролі фаворита.


Початок - 15:00

ФСК «Ялинка» (В. Бичків) – ФК «Севлюш» (Виноградів) - м. Виноградів
Арбітри: Грубінка І., Козик Я.-молодший, Сухан С.
Делегат – Шиц І.Т.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Боржавське»
Арбітри: Гала М., Красівов О., Яцура Б.
Делегат – Козик В.В.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Зірка-SPAR» (Лінці)
Арбітри: Лофинець В., Мондик М., Абель О.
Делегат – Кочетов В.І.

ФК «Терново» – ФК «Заріччя»
Арбітри: Сімку А., Савко В., Теремта А.
Делегат – Зайтлер Л.С.

ФК «Невицький замок ОКДЮСШ Україна» – ФК «Вільхівці»
Арбітри: Дьордь Н., Шкура В., Рущак В.
Делегат – Митровський М.І.

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Тячів»
Арбітри: Дребужан С., Бородайчук Я., Сич О
Делегат – Попович І.І.

ФК «Золотарьово» (Драгівська ОТГ) – ФК «Н. Коропець» – початок 13:00
Арбітри: Котубей П., Гал А., Дубровка Є.
Делегат – Жолобович О.І.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Вишково»
Арбітри: Боднар С., Бабич Т., Касаткін А.
Делегат – Плеханов А.М.

ФК «Марамуреш» (Солотвинська ОТГ) – ФК «Поляна»
Арбітри: Гарлач І., Волошиш В., Шимон Ю.
Делегат – Бобаль М.М.

ФК «Медея» (Оноківська ОТГ) – ФК «Хімік» (Перечин)
Арбітри: Митровський М., Павлюкович Б., Андрійкович В.
Делегат – Наскалов В.Б.

ФК «Руське Поле» – ФК «Колос» (Іванівці)
Арбітри: Яцкович Ю., Кіш Ф., Фула М.
Делегат – Швайгер Р.Е.

 
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 639 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Саша  
0
Медея на якому стадіоні буде грати?

الاسم *:
Email *:
كود *: