Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Анонс 2 туру Зимової першості Закарпаття 2021
11:32
Анонс 2 туру Зимової першості Закарпаття 2021
У суботу та неділю, 13-14 лютого, відбудуться поєдинки другого туру Зимової першості Закарпаття.

Анонс 2 туру Зимової першості Закарпаття 2021 У обох хустських групах зустрінуться переможці першого туру, тож ці матчі носитимуть статус центральних. 

У Дерцені із невеликим запізненням дебютує іванівський Колос у якого суперники будуть колективи ДЮФЛУ.

Фаворити Зимової Севлюш, Бужора, Медея та МФА матимуть досить слабку опозицію у цьому турі.

Одна з найрівніших груп - це А, де важко спрогнозувати переможців.


Група А (м. Ужгород, стадіон «Авангард»)

14 лютого (неділя)


ФК «Зірка-SPAR (Лінці) – ФК «Минай» U-17 – початок 10:30
Арбітри: Запрутняк В., Боднар С., Павлюкович Б.
Делегат – Головко І.С.

ФК «Локомотив-Чоп» – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – початок 13:00
Арбітри: Гарлач І., Біров М., Касаткін А.
Делегат – Шитєв Й.Л.


Група В (м.Ужгород, стадіон «Авангард»)

13 лютого (субота)


ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Медея» (Оноківська ОТГ) – початок о 17:00
Арбітри: Шкура В., Касаткін А., Молнар Р.
Делегат – Бобаль М.М.

14 лютого (неділя)

МФА «Мункач» (Мукачево) – СДЮСШОР U-17 (Ужгород) – перенесено
Арбітри: Дьордь Н., Вовчанський І., Горгош М.
Делегат – Жбора Г.В.


Група С (с. Дерцен, спортивний комплекс МФА)

14 лютого (неділя)


СДЮСШОР U-16 (Ужгород) – МФА «Мункач» U-17 (Мукачево) – перенесено

ФК «Колос» (Іванівці) – МФА «Мункач» U-16 (Мукачево) – початок о 12:00
Арбітри: Райда М., Савко В., Лялюк М.
Делегат – Зайтлер Л.С.


Група D (м. Виноградів, стадіон «Пластмасовик»)

14 лютого (неділя)


ФК «В. Копаня» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – початок об 11:45
Арбітри: Федяй Д., Сич О., Фула М.
Делегат – Попович І.І.

ФК «Боржавське – ФК «Бужора» (Іршава) – початок о 14:00
Арбітри: Дребужан С., Кочетов В., Кіш Ф.
Делегат – Шіц І.Т.


Група Е (м. Хуст, стадіон «Карпати»)

14 лютого (неділя)


ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Терново» – початок об 11:45
Арбітри: Гала М., Козик Я.-мол., Яцура Б.
Делегат – Козик В.В.

ФК «Хуст» – ФК «Авангард» (Тересва) – початок о 14:00
Арбітри: Козик Я., Абель О., Мондик М.
Делегат – Буковецький Р.Й.


Група F (м. Хуст, стадіон «Карпати»)

13 лютого (субота)


СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Іза» – початок об 11:45
Арбітри: Лялюк М., Савко В., Шопа Т.
Делегат – Жолобович О.І.

ФК «Вільхівці» – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – початок о 14:00
Арбітри: Котубей П., Яцкович Ю., Гал А.
Делегат – Ряшко М.М.

 
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 454 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: