Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Анонс 3 туру Зимової першості Закарпаття 2021
16:40
Анонс 3 туру Зимової першості Закарпаття 2021
У суботу та неділю, 20-21 лютого, відбудуться поєдинки третього туру Зимової першості Закарпаття.

Анонс 3 туру Зимової першості Закарпаття 2021 Відразу в двох групах відбудуться зустрічі лідерів, які ще не програвали у першості - це дуель першолігових команд "Зірка" - "Локомотив", і значно вище за класом дербі вищої ліги "Севлюш" - "Бужора". Можна з впевненістю стверджувати, що завдяки цьому матчу розгромних рахунків у цьому турі буде менше. Поєдинки між клубами з суттєвою різницею в класі, і відповідно хокейними рахунками (40% матчів з різницею від 5 голів), стали чи не головним лейтмотивом цього розіграшу за підсумками перших двох турів. Цілком логічною виглядає ідея у майбутньому ділити команди за класом, адже користь від таких матчів, що одним, що іншим - не велика. 

"Верховина" та "Іза" і "Авангард" та "Терново" в очних зустрічах визначатимуть володаря другого місця в своїх групах на екваторі першого етапу змагань.


Група А (м. Ужгород, стадіон «Авангард»)

20 лютого (субота)


ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Минай» U-17 – початок – 11:45
Арбітри: Молнар Р., Касаткін А., Чучвич Ю.
Делегат – Шитєв Й.Л.

ФК «SPAR-Зірка» (Лінці) – ФК «Локомотив-Чоп» – початок – 14:00
Арбітри: Запрутняк В., Волошин В., Рущак С.
Делегат – Кувік І.О.


Група В (м.Ужгород, стадіон «Авангард»)

21 лютого (неділя)


Товариська гра. ФК  «Ужгород»  – ФК «Медея» (Оноківська ОТГ) – початок – 12.00
Арбітри: Дьордь Н., Касаткін А., Чучвич Ю.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – МФА «Мункач» (Мукачево) – початок – 14:00
Арбітри: Гарлач І., Боднар С., Вовчанський І.
Делегат – Плеханов А.М.


Група С (с. Дерцен, спортивний комплекс МФА)

21 лютого (неділя)


МФА «Мункач» (Мукачево) U-17 – МФА «Мункач» (Мукачево) U-16 – початок – 11:45
Арбітри: Абель О., Яцура Б., Красівов О.
Делегат – Жбора Г.В.

СДЮСШОР (Ужгород) U-16 – ФК «Колос» (Іванівці) – перенесено


Група D (м. Виноградів, стадіон «Пластмасовик»)

21 лютого (неділя)


ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – початок о 11:45
Арбітри: Козик Я., Наскалов С., Мондик М.
Делегат – Зайтлер Л.С.

ФК «В. Копаня» – ФК «Боржавське» – початок о 14:00
Арбітри: Дребужан С., Фула М., Січ О.
Делегат – Шіц І.Т.


Група Е (м. Хуст, стадіон «Карпати»)

20 лютого (субота)


ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Терново» – початок – 11:45
Арбітри: Гала М., Наскалов С., Козик Я.-молодший
Делегат – Козик В.В.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Хуст» – початок – 14:00
Арбітри: Лялюк М., Савко В., Біров І.
Делегат – Попович В.М.


Група F (м. Хуст, стадіон «Карпати»)

21 лютого (неділя)


ФК «Верховина» (Міжгір’я) – ФК «Іза» – початок – 11:45
Арбітри: Котубей П., Федяй Д., Шуба С.
Делегат – Туряниця В.Ю.

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Вільхівці» – початок – 14:00
Арбітри: Райда М., Лялюк М., Савко В.
Делегат – Староста І.І.

 
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 402 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: