Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Анонс 3-4 турів Зимової першості Закарпаття 2020
16:37
Анонс 3-4 турів Зимової першості Закарпаття 2020
У суботу та неділю, 15-16 лютого, відбудуться завершальні поєдинки групового етапу Зимової першості Закарпаття 2020.

Анонс 3-4 турів Зимової першості Закарпаття 2020 У групі А відбудеться закарпатське дербі ДЮФЛ України, матчі яких завжди вирізняються непоступливістю та жорстким футболом (можна згадати матч двотижневої давності між командами U16, який закінчився масовою потасовкою). Середнє у грі з Бобовищем спробує уникнути останнього місця у групі – для цього потрібно неодмінно перемагати. У середу середнянці зіграли товарняк з Ужгородом і поступились 1:7.

У групі В вже у суботу буде відомо володаря першого місця, за яке поспорять МФА та Страйвер в очній зустрічі. Ще в трьох матчах визначатимуть невдаху цієї групи.  

У групі С Севлюш та Бужора підніматимуть свою гольову статистику у боротьбі за перше місце у групі.

У групі D зійдуться фаворити квінтету Вільхівці та Хуст. Нижня Апша, Дубове та Міжгір’я боротимуться ще за два квитки у плей-оф. 


Група А (смт Середнє)

15 лютого (субота)


МФА «Мункач» U-17 (Мукачево) – СДЮСШОР (Ужгород) – початок о 11:00
Арбітри: Кочетов В., Савчинець В., Бородайчук В.
Делегат – Кампов І.А.

ФК «Середнє» – ФК «Бобовище» – початок об 15:00
Арбітри: Райда М., Лялюк М., Шопа Т.
Делегат – Попович В.М.


Група В

15 лютого (субота)


ФК «Страйвер» (Ужгород) – МФА «Мункач» U-19 (Мукачево) – початок о 13:00, стадіон смт Середнє
Арбітри: Грубінка І., Горгош М., Мазур І.
Делегат – Наскалов В.Б.

ФК «Зірка» (Лінці) – ФК «Н. Коропець» – початок о 14:00, ужгородський стадіон «Авангард»
Арбітри: Бобаль Ю., Бабич Т., Касаткін А.
Делегат – Митровський М.І.


Група В (смт Середнє)

16 лютого (неділя)


МФА «Мункач» U-19 (Мукачево) – ФК «Н. Коропець» – початок о 12:00
Арбітри: Дребужан С., Николин О., Українець С.
Делегат – Козик В.В.

ФК «Локомотив-Чоп» – ФК «Зірка» (Лінці) – початок о 14:00
Арбітри: Митровський М., Бабич Т., Волошин В.
Делегат – Головко І.С.


Група С (м. Виноградів, стадіон «Пластмасовик»)

16 лютого (неділя)


ФК «Боржавське» – ФК «Бужора» (Іршава) – початок 13:00
Арбітри: Шимон Ю., Горгош М., Касаткін А.
Делегат – Шитєв Й.Л.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «В. Копаня» – початок о 15:00
Арбітри: Гарлач І., Вовчанський І., Молнар Р.
Делегат – Кочетов В.І.


Група D (м. Хуст, стадіон «Карпати»)

15 лютого (субота)


ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Діброва» (Н.Апша) – початок о 13:00
Арбітри: Федяй Д., Яцкович Ю., Котубей П.
Делегат – Буковецький Р.Й.

ФК «Вільхівці» – ФК «Хуст» – початок о 15:00
Арбітри: Дьордь Н., Рущак С., Біров М.
Делегат – Швайгер Р.Е.


16 лютого (неділя)

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – початок о 13:00
Арбітри: Лялюк М., Котубей П., Федяй Д.
Делегат – Туряниця В.Ю.

ФК «Хуст» – ФК «Діброва» (Н. Апша) – початок о 15:00
Арбітри: Гала М., Бабенко Ю., Абель О.
Делегат – Жбора Г.В.


 
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 379 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: