Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Анонс 4 туру Зимової першості Закарпаття 2021
16:52
Анонс 4 туру Зимової першості Закарпаття 2021
Четвертий тур Зимової першості Закарпаття розтянеться на три дні і розпочнеться вже у п'ятницю 26 лютого.

Анонс 4 туру Зимової першості Закарпаття 2021 Розпочинається друге коло групового етапу Зимової першості, яке вперше буде зіграно у такому форматі, тому в анонсі майже до кожного матчу можна говорити про реванш. 

Головним поєдинком буде зустріч Мункача та Медеї, які у цьому матчі визначатимуть хто з якого місця вийде у плей-оф. 

Також цікавим, з огляду на розташування у групі, має бути протистояння Хуста та Тернова.


Група А (м. Ужгород, стадіон «Авангард»)

27 лютого (субота)


ФК «SPAR-Зірка» (Лінці) – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – початок 10:30
Арбітри: Дьордь Н., Чучвич Ю., Біро М.
Делегат – Головко І. С.

ФК «Локомотив-Чоп» – ФК «Минай» U-17 – початок 13:00
Арбітри: Запрутняк В., Рущак С., Касаткін А.
Делегат – Бобаль М. М.


Група В (м.Ужгород, стадіон «Авангард»)

27 лютого (субота)


ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – СДЮСШОР (Ужгород) U-17 – початок 15:00
Арбітри: Гарлач І., Шкура В., Чучвич Ю.
Делегат – Кувік І.О.

26 лютого (п’ятниця)

МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Медея» (Оноківська ОТГ) – початок 15:00
Арбітри: Райда М., Молнар Р., Рущак С.
Делегат – Шитєв Й.Л.


Група С (с. Дерцен, спортивний комплекс МФА)

28 лютого (неділя)


СДЮСШОР (Ужгород) U-16 – МФА «Мункач» U-16 – початок 11:45
Арбітри: Молнар Р., Павлюкович Б., Рущак С.
Делегат – Кочетов В.І.

ФК «Колос» (Іванівці) – МФА «Мункач» U-17 – початок 14:00
Арбітри: Абель О., Козик Я.,-молодший, Яцура М.
Делегат – Староста І.І.


Група D (м. Виноградів, стадіон «Пластмасовик»)

28 лютого (неділя)


ФК «В. Копаня» – ФК «Бужора» (Іршава) – початок 11:45
Арбітри: Гала М., Мондик М., Сухан М.
Делегат – Попович І.І.

ФК «Боржавське» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – початок 14:00
Арбітри: Федяй Д., Теремта А., Шуба С.
Делегат – Ряшко М.М.


Група Е (м. Хуст, стадіон «Карпати»)

27 лютого (субота)


ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Авангард» (Тересва) – не відбудеться

ФК «Хуст» – ФК «Терново» – початок 14:00
Арбітри: Лялюк М., Савко В., Біров І.
Делегат – Попович В.М.


Група F (м. Хуст, стадіон «Карпати»)

28 лютого (неділя)


СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – початок 11:45
Арбітри: Митровський М., Касаткін А., Гал А.
Делегат – Буковецький Р.Й.

ФК «Вільхівці» – ФК «Іза» – початок 14:00
Арбітри: Вовчанський І., Котубей П., Яцкович Ю
Делегат – Жолобович О.І.

 
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 413 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: