Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Анонс 5-го туру чемпіонату Закарпаття 2021
10:07
Анонс 5-го туру чемпіонату Закарпаття 2021
У суботу та неділю, 5-6 червня, відбудуться поєдинки п'ятого туру чемпіонату Закарпаття.

Анонс 5-го туру чемпіонату Закарпаття 2021 Лідери чемпіонату зіграють досить такі конкурентні поєдинки, в яких хтось може не дорахуватися важливих очок. Севлюш у минулому році за доволі дивних обставин поступився у Вільхівцях 3:1 і буде намагатися не повторити минулих помилок. 

Хуст перегравав вдома команду Ковача восени 1:0 і тоді єдиний гол забив Микуляк з пенальті, який разом із Сидоренком вперше зіграють проти своєї колишньої команди. Медея прагнутиме перервати свою невдалу серію у грі з статусним суперником.

У Поляні команди нижнього ешалону розіграють очки, які дозволять піднятися ближче до середини турнірної таблиці.

Початок матчів: 15:30 (юнаки), 17:00 (дорослі)

Вища ліга (неділя, 6 червня)

ФК «Хуст» – ФК «Медея» (Оноківська ОТГ)
Арбітри: Козик Я., Абель О., Сухан М., Яцура Б.
Делегат – Наскалов В.Б.

ФК «Вільхівці» – ФК «Севлюш» (Виноградів)
Арбітри: Шимон Ю., Гарлач І., Горгош М., Рущак В.
Делегат – Шитєв Й.Л.

ФК «Поляна» – СК «Карпати» (Рахів)
Арбітри: Дьордь Н., Бабич Т., Молнар Р.
Делегат – Митровський М.І.

ФК «Бужора» (Іршава) – СДЮСШОР (Ужгород)
Арбітри: Вовчанський І., Волошин В., Рущак С., Шовак Р.
Делегат – Плеханов А.М.


Західна зона (субота, 5 червня)

ФК «Боржавське» – ФК «В. Березний»
Арбітри: Лялюк М., Батрин В., Біров І.
Делегат – Жбора Г.В.

ФК «Заріччя» – ФК «Хімік» (Перечин)
Арбітри: Грубінка І., Мондик М., Красівов О.
Делегат – Зайтлер Л.С.

ФК «Невицький замок» (Оноківська ОТГ) – ФК «Н. Коропець»
Арбітри: Федяй Д., Теремта А., Котубей П., Станкович М.
Делегат – Головко І.С.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Колос» (Іванівці)
Арбітри: Гарлач І., Шимон Ю., Бабич Т.
Делегат – Бобаль М.М.

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – ФК «Сокіл» (Кінчеш)
Арбітри: Митровський М., Касаткін А., Вовчанський І., Рущак В.
Делегат – Кувік І.О.


Східна зона (неділя, 6 червня)

ФК «Марамуреш» (Солотвинська ОТГ) – ФК «Руське Поле»
Арбітри: Лофинець В., Козик Я.-молодший, Мондик М.
Делегат – Кочетов В.І.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФСК «Говерла» (Ясіня)
Арбітри: Котубей П., Федяй Д., Дубровка Є.
Делегат – Староста І.І.

ФК «Вишково» – ФК «Авангард» (Тересва)
Арбітри: Гала М., Яцура М., Сенишин Р.
Делегат – Козик В.В.

СК «Тячів» – ФК «Терново»
Арбітри: Райда М., Варга І., Савко В.
Делегат – Попович В.М.

ФСК «Ялинка» (В. Бичків) – вихідний

 
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 659 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Ужгород  
0
цілковите непорозуміння в чемпіонаті області це команда СДЮШОР, так багато хто скаже, молоді і т.д., но команда реально туга, сира і взагалі не готова ні тактично ні теоритично. ні фізично! в такомі віці вже має бути видно виучку, футбольну перспективу, а тут просто набір пацанів із двора! Не зна. що там роблять тренери в СДЮШОрі і за шо получають бабло....

الاسم *:
Email *:
كود *: