Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » «Баранинці» взяли штурмом «Невицький замок»
18:16
«Баранинці» взяли штурмом «Невицький замок»
Після тривалої оборони господарі усе ж здались 0:2.

Попри зірковий склад команди гостей, відчутної переваги помітно не було. Щонайменше, у першій 10-хвилинці. Більше того, напівмомент створили саме господарі. Хвилині вже на 3-ій Павло Галайда опинився на вигідній ударній позиції. М’яч зрізався з ноги. На 10-ій той же Павло пробивав метрів із 14. Після рикошету, м’яч виходить на корнер.

Домінантність «Невицького замку» мене приємно здивувала. Невиччани вартували перших здобутих очок. Свій погляд із цього приводу мали футболісти «Баранинців». На 17-ій хвилині хорошу нагоду для взяття воріт марнує Йосип Матолчі. Останній бив з 10-метрів. Удар був не сильним. Тож Ізай без особливих потуг заволодів м’ячем. Гості поки без моментів. Склалось враження, що перед стартовим свистком вони вже перемогли.

На 20-ій хвилині перспективна атака баранинських футболістів закінчилась ударом Едуарда Дзьоби. М’яч на кутовий виносить захисник. Опісля виконання корнеру головою пробиває Андрій Харченко. Вище. Через 8 хвилин впритул до власної штрафної фолять гості. Павло Галайда стандартом розпорядився бездарно. Нападник пробив у стінку.

Користуючись нагодою, невеличка ода господарям. Тут повсякчас працюють над розбудовою інфраструктури. Збудували роздягальні, поставили пластикові сидіння, криті лавки для запасних, 9 лавок навколо поля. Уже найближчим часом розпочнеться будівництво спортивного містечка на території стадіону. Одним словом – молодці.

Керівництву стадіону та й клубу загалом футболісти віддячують сповна. Сьогодні вони вийшли на поле із безмежним бажанням здобути вікторію. І нічим не поступались більш іменитому, бронзовому призеру минулорічної першості, супернику. На 42-ій хвилині Михайло Дудаш марнує гольовий момент. Він дуже неточно пробив із 7-ми метрів. У відповідь Павло Галайда з 18-ти метрів відправив м’яч над поперечиною.

У другому таймі гості отримали добрячого прочухана від панів: Романа та Бисаги, тому побігли вже не на одній нозі. І хоч перші хвилини провели на полі суперника, відзначитись могли саме невиччани. На 52-ій хвилині Павло Галайда віддав пас врозріз, захисник «Баранинців» допустився грубої помилки і не перехопив м’яч. Йосип Матолчі, який вийшов віч-на-віч з голкіпером вибачив візаві і пробив занадто слабко.

Натомість не вибачили господарів баранинські футболісти. Олександр Русин отримав хороший пас і вийшов один в один з воротарем. Голеадор просто перекинув стража. 1:0. При цьому вимушений відзначити арбітра Гарлача, який чітко розібрався в ситуації. Вболівальники вимагали положення «поза грою», хоч пас на вихід віддав захисник.

«Баранинці» подвоїли перевагу на 72-ій хвилині. До штрафного увірвася Лук’яник, обіграв захисника і віддав пас під удар Дудашу. Михайло пробивав уже в порожні ворота. 0:2. На 80-ій хвилині міг бути розгром. Євген Лук’яник отримав точний пас зправа і бив зльоту. М’яч у кількох сантиметрах просвистів поруч зі стійкою.