Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Берегівські юніори повертаються з медалями з Угорщини
22:15
Берегівські юніори повертаються з медалями з Угорщини
Протягом 20–21 червня юніорські футбольні команди Берегова виступили в гостях у Тісауйвароша.

Завдяки міцній дружбі міст-побратимів юні спортсмени отримали запрошення від місцевого самоврядування Тісауйвароша на спортивний захід Кубок спортивного фестивалю.

На змаганнях за участю 12 команд нашим берегівський 11-річним хлопцям для виходу в фінал потрібно було зіграти з командами з Боршод Волана, Гайдушамшона, Тісауйвароша та футбольної школи Нани. У півфіналі берегівчани показали гарну гру і з рахунком 2:1 виграли в команди Боршод Волант, посівши почесне 3-е місце.

Керівники команд разом з арбітрами визнали найкращим гравцем Кубку спортивного фестивалю берегівчана Давіда Леврінца. За високі результати футболіст отримав спеціальну нагороду. Друга команда з Берегова, в якій грають діти 2006-го року народження показала дещо скромніші результати і опинилась на 7-у місці.

«Зазначу, що здобутки наших команд на змаганнях є великою заслугою головного тренера Василя Пануліна», — повідомляє міський голова Золтан Бабяк на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 623 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0