Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Берегівський міжнародний дитячий турнір. Підсумки змагань (ФОТО)
12:51
Берегівський міжнародний дитячий турнір. Підсумки змагань (ФОТО)
9 січня у Берегові завершився міжнародний новорічно-різдвяний турнір з міні-футолу серед дітей 2001/02, 2003/04 рр. н.

Зранку змагалися молодші. Спочатку був відіграний останній тур групового етапу. «Берегвідейк-2» переміг «Оболонь-Бровар» 1:0. С. К. Торпо" (Угорщина) без проблем обіграв другий склад «Сільця» — 3:0.

Стикові матчі розпочались з визначанням місьць з 5-го по 8-е. «Сільце-В» переграв «ДЮФК» Бориспіль" — 2:1 «Легенда-В» Берегово поступилась мінімально «Оболоні»- 0:1.

У матчі за 7-е місце «Легенда-В» Берегово переграла «ДЮФК» Бориспіль" 1:0. Пяту сходинку вибороли гравці «Сільця-В», які впевнено здолали «Оболонь-Бровар» 3:0.

Півфінальний матч між С.К. «Торпо» (Угорщина) та «Сільце-А» був дуже бойовим і напруженим. Всього один гол гостей з Угорщини вирішив долю поєдинку. А ось у другому півфіналі вболівальників чекало берегівське дербі. «Берегвідейк» протистояв свої ж другій команді. Перші здобули розгромну перемогу 8:1.

У матчі за третє місце «Сільце-А» переміг «Берегвідейк-2» — 3:1. С.К. «Топро» (Угорщина) переміг «Берегвідейк» 2:0.

Церемонію нагородження проводили голова Берегівської міської федерації футболу Олександр Сільченко та головний спеціаліст відділу у справах сімї, молоді та спорту у Берегівській міській раді Василь Фекете, а також голова оргкомітету змагання Ігор Муска. Велику роль в організації цього турніру відіграла підтримка міського голови Берегова Золтана Бабяка.

За підсумками турніру були визначені кращі футболісти. Кращім голкіпером став: Станіслав Осійський («Сільце-А»), кращим бомбардиром - Патрік Нодь («Берегвідейк»), а кращим футболістом став Кріштоф Галл (С.К. «Торпо»). Футболісти були нагородженні медалями, кубками, грамотами та статуетками. Також спонсорську допомогу у вигляді соків для малечі надав Берегівський консервний завод.

Серед дітей 2001/02 років народження в турнірі взяли участь 6 команд : дві команди берегівської ДЮСШ, «Сільце-А», «Сільце-В», «Оболонь-Бровар» Київ та ДЮФК «Бориспіль».

«Оболонь-Бровар» — ДЮФК «Бориспіль» 0:4

За підсумками змагання «ДЮСШ» (1) Берегово стала чемпіоном. «Сільце-А» посіла друге місце, а ДЮФК «Бориспіль» виборов бронзу. Команди переможці отримали кубки, грамоти та медалі. Також були відзначені кращі футболісти. Кращим голкіпером став Павло Шостак («Сільце-А»). Кращим гравцем визнано Адама Барту (ДЮСШ м. Берегово).

Змагання вікової категорії 2005/06 розпочнуться 12 січня.

ФОТОРЕПОРТАЖ з турніру Ви можете переглянути на офіційній сторінці Вконтакте.

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 871 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0