Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Благодійний турнір на Виноградівщині
21:22
Благодійний турнір на Виноградівщині
17 команд Виноградівського району взяли участь у турнірі з міні-футболу, що пройшов на базі спортивного комплексу «Тиса» у селі Пийтерфолво.

Усі вступні внески футболісти вирішили передати на лікування пораненого в АТО бійця-земляка.

Групові змагання відбулися 24-25 січня. А до фінальної стадії 31 січня дійшли вісім команд. Зафіксовано такі результати проведених ігор:

JJ-1 - Вилок 0:2

JJ-2 - Олешник 0:1

За третє місце у турнірі змагалися дві команди JJ-клубу. Перемогла JJ-1, яка обіграла своїх одноклубників з рахунком 5:0.

У фінальному поєдинку зіграли команди Вилока та Олешника. Вилочани переконливо переграли суперників з рахунком 9:3 і стали переможцями турніру.

Організатор змагань - районна федерація футболу - нагородила призерів кубком, медалями та футзальними м’ячами.

А от зібрані на турнірі вступні внески команд у сумі 5 тисяч гривень футболісти передали для лікування пораненого бійця АТО з Оноку Олега Кравчука.

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 776 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0