Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » "Бобовище" вдома перемагає "Невицький замок"
09:01
"Бобовище" вдома перемагає "Невицький замок"
ФК «Бобовище» у рідних стінах приймало гостей з Ужгородщини, виглядавши у цьому матчі явним фаворитом.

Як і прогнозувалося, із свистком про початок матчу господарі поля активно пішли в атака, задіюючи при цьому свої швидкі фланги. За десять перших хвилин біля воріт Антала виникло чимало напівмоментів. А уже на 12-ій хвилині з лівого флангу атаки до воріт гостей прорвався Болдог і пробив у дальній нижній кут воріт – 1:0. Після забитого голу, господарі почали почуватись ще більш впевненіше і продовжували «облогу» воріт невиччан, що завжди закінчувалось ударом. Один із таких ударів відбив Антал на кутовий, після чого було забито другий гол у матчі. Бобик подав, а Герц замкнув передачу на дальній штанзі – 2:0.

Надалі гра вирівнялась і проходила здебільшого у центрі поля, без гострих моментів. Наприкінці зустрічі нападник гостей випередив захисників після невдалої скидки голкіперу, але пробити йому не вдалось, м’яч з-під ніг виніс захисник.

У другому таймі гості почали більш активно працювати із м’ячем, створюючи небезпечні моменти біля воріт господарів. Однак забити ніяк не вдавалося. Чудову нагоду мав відзначитись Климпуш, який ударом з кутового влучив у поперечину. А на 69-ій хвилині, господарі поля довели рахунок до розгромного. Герц пробив здалеку і оформив дубль у матчі, після чого був замінений – 3:0.

Один гол гостям все таки вдалось відквитати. Бутрика збили у штрафному майданчику, а капітан гостей Лаба чітко реалізував покарання – 3:1.

Після забитого голу, гравці із Невицького продовжували більше володіти м’ячем, але безрезультатно. Наприкінці зустрічі Лаба чудово пробивав зі штрафного, але м’яч розминувся із верхнім кутом воріт.

Отож, 3:1 і Бобовище продовжує боротьбу за золоті нагороди.

ФК «Бобовище» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 3:1

Голи: Болдог, 12; Герц, 23, 69 - Лаба, 78 (пен.).

Бобовище: Віталій Підбереський, Євген Лаішев, Олександр Бундаш, Дмитро Вінтонюк, Роланд Шольц, Андрій Герц (Андрій Харченко, 48), Роман Мідянчик (Володимир Ковач, 46), Річард Шольц, Сергій Бобик, Андрій Русин, Олександр Русин (Олександр Пінжоля, 80).
Тренер – Іван Ковач.

Невицьке: Юлій Антал, Іван Стойка, Михайло Лаба, Мирослав Данко, Владислав Хорошун, Михайло Сличко, Руслан Ільків, Сергій Арбузов, Максим Климпуш, Андрій Бутрик, Юрій Піясюк (Микола Шукаль, 54).