Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Булеца і ко розправляються із "Олександрією" (ВІДЕО)
16:21
Булеца і ко розправляються із "Олександрією" (ВІДЕО)
Ужгородський плеймейкер менш як за тиждень вдруге відзначається взяттям воріт у чемпіонаті України.

Булеца і ко розправляються із Зоря розгромила Олександрію у 14-му турі Української Прем’єр-ліги – 4:1.

В першій половині на полі точилася рівна боротьба. Невелика перевага була на боці Олександрії, проте успіху жодна із команд не досягла.

У другому таймі Зоря шокувала своїх суперників. Протягом 15 хвилин підопічні Патріка ван Леувена провели у ворота номінальних гостей чотири голи.

Спочатку вчасним підключенням до атаки відзначився Бутко. Далі ефектним ударом з лінії штрафної Булеца подвоїв рахунок. А за дві хвилини Сергій вже асистував Бутку. Довершив погром Денис Антюх.

Олександрія відповіла голом престижу, який забив Сергій Рибалка. Обидві команди до кінця поєдинку мали ще можливості відзначитись, але рахунок більше не змінився.

Після перемоги Зоря набрала 26 очок і закріпилася на третій сходинці УПЛ. Олександрія залишилася на п’ятому місці, маючи 23 очки.

Загалом у цьому сезоні у Булеци в 12 матчах вже 3 голи та 4 гольові передачі.

У наступному турі підопічні ван Леувена приймуть Минай 27 листопада. Команда Юрія Гури 23 листопада зіграє відкладений матч першого туру із Дніпром-1.

Зоря – Олександрія – 4:1

Голи: Бутко, 62, 70, Булеца, 68, Антюх, 76 – Рибалка, 78

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 197 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0