Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Булеца оформлює асистентський дубль (ВІДЕО)
09:15
Булеца оформлює асистентський дубль (ВІДЕО)
Ужгородський півзахисник взяв активну участь у першій перемозі "Зорі" у чемпіонаті України.

Булеца оформлює асистентський дубль (ВІДЕО) У випадку з першим голом саме після виконання кутового Булецою ця атака завершилась влучним ударом Кочергіна із-за меж штрафної. Вже через хвилину Сергій запресингував голкіпера суперника Гальчука, змусивши його таким чином помилитись при передачі і Зоря подвоїла рахунок у грі на 7-ій хвилині матчу.

В останні десять хвилин гри Булеца оформив ще два асисти на 83-ій хвилині на бразильця Крістіана і у додатковий час на Фрімпонга.

У підсумку "Зоря" здобуває розгромну перемогу над "Інгульцем" 5:1. Наступними суперниками луганської команди будуть "Динамо" та "Минай".

У єврокубках Булеца зможе дебютувати 19 серпня, де "Зоря" зіграє з переможцем пари "Рапід" (Відень, Австрія) – "Анортосіс" (Фамагуста, Кіпр).

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 414 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0