Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Булеца забиває переможний м'яч "Десні" (ВІДЕО)
21:50
Булеца забиває переможний м'яч "Десні" (ВІДЕО)
Закарпатський футболіст відзначається у чемпіонаті у другому матчі поспіль.

Булеца забиває переможний м'яч
У попередньому турі Булеца також забив перший гол у виїзному матчі з Дніпром-1 і поклав початок підсумковій перемозі 0:4.

Сьогодній, 3 жовтня, луганська команда приймала вдома Десну. Вже на 7-ій хвилині господарі отримали право пробити пенальті та ужгородський півзахисник не реалізував удар з позначки. Та вже на 19-ій хвилині реабілітувався, забивши з гри - після підбору у чужій штрафній влучно поцілив з 12 метрів – 1:0.

У другому таймі Зоря провела другий м’яч на 69-ій хвилині і здобула чергову перемогу.

У чемпіонаті України Булеца за дев’ять матчів забив два голи та віддав два асисти. Ще одну гольову передачу оформив у Лізі Європи.

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 323 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0