Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » "BUSINESS CUP 2017". 2-3 тури (ФОТО)
10:00
"BUSINESS CUP 2017". 2-3 тури (ФОТО)
Боротьба за звання кращої аматорської команди Мукачева набирає обертів.

В рамках турніру «BUSINESS CUP 2017» відбулися матчі ІІ туру, які принесли значну кількість забитих м’ячів та визначили фаворитів змагань. Так, на зеленому газоні в смт. Кольчино зустрілися три пари команд, кожна з яких провела поєдинок на новому рівні.

ФК «Алекс» - ФК «Енергетик» 2:2

Зустрічі ФК «Алекс» та ФК «Енергетик» чекали абсолютно всі вболівальники, адже обидві команди рішуче налаштовані на перемогу. ФК «Алекс» вигідно відрізняється добре зіграною командою, в «запасі» якої не одна складна комбінація, а ФК «Енергетик» - минулорічний чемпіон – ще більше посилив свої лідерські позиції.

Логічно, що команди подарували глядачам напружений поєдинок та безкомпромісну боротьбу, проте завершили поєдинок нічиєю. Рахунок 2:2 ще один доказ того, що головна інтрига тільки розпочинається. А команди-фаворити – не збираються поступатися один одному!

ФК «Паланок» - ФК «ДОМ Х» 4:4

Цей ігровий день, безперечно, порадував вболівальників і драматичними моментами і кількістю реалізованих гольових ситуацій. Цікавою та результативною вийшла зустріч новачків турніру: ФК «Паланок» - ФК «ДОМ Х». З перших хвилин матчу чітко проглядалася позитивна динаміка в організації атак та розіграші комбінацій. Обидві команди стали більш зіграні, проявили хороший рівень підготовки. Але цього разу, футбольні боги були стороні рівноваги, тому і цей поєдинок не виявив сильнішу команду.

ФК «Статус» - ФК «TranSoftGroup» 7:2

Несподіваний «Статус» побачили вболівальники на футбольному полі. Якщо команда в перший ігровий день програла досвідченому ФК «Беркут» з рахунком 8:0, то в грі другого раунду приємно здивувала прихильників футболу, забивши у ворота суперника 7 м’ячів і пропустивши лише 2.

Візаві ФК «TranSoftGroup» не втратили лінію оброни та до останніх хвилин намагалися вирівняти ситуацію.

11 березня, в рамках турніру аматорських команд «BUSINESS CUP 2017» відбулися матчі ІІІ туру. Якщо у першому турі команди знайомилися між собою, а в другому вже впевнено показували свої сили, то в третьому - фаворити змагань посилили свої позиції, додавши команді потрібні за вихід з груп очки.

Група «В»

ФК «Ліка» - ФК «Статус» 7:2

Голи: Вячеслав Човрій (2, 23 хв), Олексій Лунгу (7хв), Олександр Балаж (13,18 хв.), Роланд Андрела (19хв), Василь Шелельо (14хв), Михайло Калій (25хв), Михайло Тарахонич (26хв).

ФК «Ліка»: Ернест Нусер, Михайло Калій, Роланд Андрела, Станіслав Токар, Дмитро Тужанський, Михайло Тарахонич, Олександр Балаж, Вячеслав Човрій, Морон Сергій.

ФК «Статус»: Юрій Бубряк, Олексій Лунгу, Сергій Сисенко, Омелян Матола, Андрес Прусіс, Микола Плачінта, Євген Чекан, Василь Шелельо

Розпочавши першими ігровий день третього туру, ця пара команд немов задала швидкісний тон всім іншим командам. Весь поєдинок пройшов у напруженому темпі, на тлі якого команди атакували ворота одна одної. Два дублі гравців ФК «Ліка» у виконанні Олександра Балажа (13 та 18 хв.) та Вячеслава Човрія (2, 23 хв) впевнено виводять команду вперед.

Група «А»

ФК «М.Сіті» - ФК «Енергетик» 2:5

Голи: Володимир Бабич (4, 16 хв), Роман Осташ (10 хв), Олександр Герцуський (6 хв), Артур Коваль (28 хв), Василь Росул (33 хв), Олег Ольберт (34 хв)

ФК «М.Сіті»: Віктор Багин, Євген Кукрі, Анатолій Киян, Роман Осташ, Артур Коваль, Володимир Кунор, Віктор Вакулюк, Павло Смолін.

ФК «Енергетик»: Вячеслав Улинець, Іван Пуга, Володимир Бабич, Генадій Мкртчан, Дмитро Дудник, Василь Монда, Василь Росул, Вячеслав Бундаш, Олександр Герцуський, Олег Ольберт.

Поєдинок двох досвідчених команд завершився на користь минулорічного чемпіона турніру – ФК «Енергетик». Футбольна Феміда сьогодні була на стороні фаворита турніру, тоді як в ФК «М Сіті» залишилося декілька, здавалося б, стовідсоткових гольових моментів. Команду ФК «Енергетик» рятувала то перекладина, то вправна гра голкіпера.

Група «В»

ФК «Беркут» - ФК «Епіцентр К» 4:1

Голи: Сергій Матвієнко (8 хв), Ігор Чулей (22 хв), Стас Брецко (23 хв), Слава Ганкулич (35 хв), Артур Симонян (37 хв)

ФК «Беркут»: Володимир Монцел, Юрій Волошин, Слава Ганкулич, Сергій Матвієнко, Стас Брецко, Крістіан Волошин, Андрій Стецьо, Ігор Чулей, Йосип Бундаш, Слава Кочубей.

ФК «Епіцентр К»: Анатолій Шпаківський, Василь Вах, Олександр Горський, Олександр Бабинець, Ярослав Бабинець, Василь Папп, Владислав Макаров, Артур Симонян, Едуард Саморига.

Прогнозовано фаворитом матчу вважалася досвідчена команда ФК «Беркут», але й від амбітного новачка ФК «Епіцентр К» вболівальники чекали більшого. Гравці ФК «Беркут» вміло нав’язали свою тактику гри, відкривши рахунок вже на 7 хвилині та примусивши суперника грати в обороні. Результатом матчу стали чотири реалізовані голи, з яких один – пенальті у виконанні Ярослава Ганькулича на 35 хвилині. ФК «Епіцентр К» не полишали намагання вирівняти ситуацію до останніх хвилин поєдинку, про що свідчить забитий м’яч на 37 хвилині матчу.

Група «А»

ФК «Алекс» - ФК «Паланок» 4:2

Голи: Трухан Михайло ( 7 та 8 хв.), Олег Козуб ( 9 хв), Юрій Кохан (25 хв), Ерік Хімінець (15 хв), Михайло Симодейко (30 хв)

ФК «Алекс»: Михайло Янкович, Олег Козуб, Михайло Трухан, Крістіан Попик, Юрій Кохан, Андрій Петьовка, Михайло Куцкір.

ФК «Паланок»: Ростислав Осташ, Владислав Василев,Михайло Симодейко, Річард Шольц, Роман Шольц, Ерік Хімінець, Олександр Гербер, Едгар Гельмеці, Михало Мучичко, Василь Гомба, Добош Юрій.

Завершали ігровий день третього туру команди ФК «Алекс» та ФК «Паланок». Перемогу вболівальники «пророкували» фавориту ФК «Алекс» та не помилилися. Гравці команди здійснили майже неймовірне: забили три м’ячі протягом трьох хвилин. Відзначилися: Трухан Михайло ( 7 та 8 хв.), Олег Козуб ( 9 хв). Четвертий м’яч у ворота суперника забив Юрій Кохан на 25 хвилині гри.

Такий активний початок гри трохи вивів з рівноваги молоду команду ФК «Паланок», яка замінила голкіпера та почала вибудовувати лінію атаки, посиливши оборону. ФК «Паланок» вдалося реалізувати два гольові моменти, один з яких – на останніх хвилинах матчу
ФОТОРЕПОРТАЖ із турніру дивіться на офіційній сторінці Вконтакте.

Категорія: Чемпіонат міста | Переглядів: 978 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0