Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Чемпіонська нічия у Дунаївцях
19:27
Чемпіонська нічия у Дунаївцях
“Ужгород” здобуває важливий бал у виїзному поєдинку 24-го туру групи А Другої ліги проти “Епіцентра”.

Чемпіонська нічия у Дунаївцях Обидві команди протягом матчу загрожували воротам, але голів вболівальники не побачили.

Стартові 25 хвилин команди грали на зустрічних курсах, однак до реальної гостроти не дійшло. На 26 хвилині хороша атака вийшла у “Епіцентра”: на ударній позиції у штрафному майданчику був Роман Кузів, проте завдати акцентованого удару, на щастя, не вийшло. “Ужгородці” відповіли моментом Сергія Майбороди, але нападник теж пробити не зумів. Трохи пізніше Адріан Пуканич цілив з-за меж штрафної — вище.

На 32 хвилині вже Тарас Червонецький цілив у дальній кут дальнім ударом злету після підбирання — Михайло Готра впорався.

Ближче під завершення тайму Андрій Беженар з лівого флангу потужно прострілював — Михайло Готра відвів загрозу.

Перший момент другої половини зустрічі виник на 57 хвилині: після дальнього удару Тараса Пліса м’яч полетів повз ворота. Через декілька хвилин був ще один неточний удар з-за меж штрафної: цього разу від Тараса Червонецького.

На 62 хвилині Адрій Беженар пробивав майже з лінії штрафної — вище. А пізніше з тієї ж позиції був удар від Руслана Івашка: м’яч так само полетів над воротами.

На 70 хвилині вже “ужгородці” загрожували воротам суперника: після подачі Адріана Пуканича головою пробивав Владислав Шкіндер — вище.

Під час кінцівки зустрічі обидві команди намагалися вирвати перемогу, але великими силами не поспішали йти в атаку, аби не наразитися на контравипад.

Відтак, 0:0 — закарпатська команда утримує лідерство у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 51 очко. Таку ж кількість залікових пунктів має й хмельницьке “Поділля”, яке на виїзді перемогло галицькі “Карпати” (1:2). На третій сходинці — “Епіцентр” із 48 балами.

“Епіцентр” — “Ужгород” 0:0

“Епіцентр”: Єгор Попович, Віталій Бадло, Євген Захарченко, Олег Нечипоренко, Микола Буй, Олексій Геловані, Тарас Червонецький (Назар Процик 88 хв) Андрій Беженар, Тарас Пліс, Роман Кузів, Руслан Івашко
На заміні: Сергій Чернобай, Барбоса да Сілва Клоудіней, Антон Федоров, Ростислав Морозов, Сергій Раца, Олександр Жмуйда
Тренер: Ігор Бадло

“Ужгород”: Михайло Готра, Стефан Федак, Олег Допілка, Дмитро Сартіна, Роман Цень, Владислав Шкіндер, Віктор Ряшко, Адріан Пуканич, Олег Вишневський, Сергій Майборода
На заміні: Валерій Восконян, Мар’ян Січка, Володимир Дуран, Максим Минайленко, Максим Лютнянський, Вадим Ференцик, Павло Тищук, Юрій Чонка
Тренер: Володимир Васютик

Попередження: Олег Нечипоренко