Головна » Усі публікації » у світі » Чурко забиває, але програє
00:23
Чурко забиває, але програє
У 23-му турі чемпіонату Угорщини команда В'ячеслава Чурко в гостях поступилася одному з лідерів поточної першості.

В'ячеслав Чурко вийшли на цей поєдинок в стартовому складі і відіграв усі 90 хвилин. Вже на старті поєдинку В'ячеславу вдалося відзначитися в протоколі поєдинку - на 8-й хвилині Чурко забив свій дебютний гол в Угорщині.

На жаль, гол Чурко не допоміг команді здобути перемогу або навіть зачепитися хоч за якісь очки. «Дебрецен» здобув впевнену перемогу "на класі". Підсумковий рахунок - 4:2. Таким чином, команда ужгородця залишається в зоні вильоту, розташувавшись на 11-му місці в турнірній таблиці з 19 набраними очками.

Що стосується іншого закарпатського футболіста, який захищає кольори угорського «Гонвед», Олександра Надя, то в заявку на матч своєї команди проти «Вашаша» він не потрапив.
ФОТОРЕПОРТАЖ з матчу за участі Чурка дивіться на офіційній сторінці Вконтакте.

Категорія: у світі | Переглядів: 1044 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0