Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛ України. Еліт ліга - 2 етап. МФА задовольняється двома пунктами
00:14
ДЮФЛ України. Еліт ліга - 2 етап. МФА задовольняється двома пунктами
Мукачівці стартували у другому етапі Еліт ліги ДЮФЛ України матчами проти УФК-Карпати Львів.

ДЮФЛ України. Еліт ліга - 2 етап. МФА задовольняється двома пунктами Вдома, в другому етапі Еліт-Ліги першими стартували МФА U-16 проти однолітків УФК-Карпати (Львів). Вийшов доволі цікавий поєдинок. Перша половина матчу була за львів’янами, які більше володіли м’ячем, доволі гостро атакували й створили низку хороших нагод, а от на 21 хвилині вони зуміли вразити володіння мукачівського кіпера Арсена Чорненка – вдало відіграв Артур Шах.

Підопічні Івана Фізера зуміли відповісти на 65-й хвилині, завдяки штрафному удару – відзначився Олександр Пищур. Господарі поля могли вирвати перемогу, якби вихід віч-на-віч реалізував Богдан Остроушко. Ще хороша нагода була під час виконання штрафного удару, та чудовий сейв здійснив воротар УФК-Карпат. Тож бойова нічия – 1:1.

МФА U-16 (Мукачево) –  УФК-Карпати (Львів) – 1:1 (0:1)

Голи: Пищур 65 – Шах 21

МФА: Чорненко, Стрюков, Істомін, Дрезналь, Пищур, Козачук, Остроушко, Кайда (Воробяк 61), Пономаренко (Муромський 74), Ткачук (Полудняк 41), Гаджиєв (Костик 83)
Запасні: Петренко, Лушпінь, Турянчик.
Тренер: І. Фізер

УФК-Карпати: Вакулик, Ілюхін (Блащук 74), Савчин, Лонницький, Катрич, Рожко, Шах, Дебич, Райлян (Магасевич 51), Скороход, Ніколаєв.
Запасні: Кучірка, Коваленко, Маланчук, Дашківець, Переш
Тренер: В.Вільчинський

Попередження: Пономаренко 67 – Шах 61, Переш 65, Дебич 68, Божко 71

Другими на поле в с. Дерцен вийшли підопічні Сергія Ліснійчука – МФА U-14. Старт був за нашими хлопцями, які зуміли провести в першу десятихвилинку мінімум дві гострі атаки  в одній з них Артем Тищук забарився з ударом, згодом Артур Шнайдер вирішив з гострого кута не пробивати в ворота а покотити вздовж воротарського, щоб хтось з партнерів вже замикав у пусті ворота, однак, ніхто не відгукнувся. Ще в одному епізоді відмінно зіграв воротар гостей. А от на 17-й хвилині наші оборонці привезли собі штрафний за метр від карного майданчика – стандарт бездоганно виконав наш земляк Островка Павло. Перший тайм так і завершився. А от на початку другої половини зустрічі наш оборонець грубо помилився під час передачі на кіпера, м’яч перехопив нападник УФК віддав на Пилипчук, а той вже розстріляв ворота нашої команди. Наша команда прагнула врятувати цей поєдинок, були хороші нагоди, однак, чудово відіграв воротар львів’ян. Тож перемога гостей – 0:2.

МФА U-16 (Мукачево) –  УФК-Карпати (Львів) – 0:2 (0:1)

Голи: Островка 17, Пилипчук 37.

МФА: Сташків, Тиж, Дмитрук, Смівчук, Теплюк, Шнайдер (Логойда 36), Коляда, Угринчук, Мамонов (Лещук 50), Федоров (Нянчур 12), Тищук (Молнар 55).
Тренер: С. Ліснійчук

УФК-Карпати: Домчак, Сонгаль (Комарениць 62), Черненко, Грабовський (Бурбан 62), Барило, Резнік, Гирзь (Дмибришин 64), Кондратюк, Смаглій (Снікар 69), Пилипчук (Кокодиляк 67), Островка.
Тренер: Павлиш Г.

Попередження: Коляда 68 – Островка 68

На виїзді команда U-17 поступилася «УФК-Карпатам» – 0:1, а команда МФА  U-15 зіграла в безголеву нічию – 0:0.