Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛ України U-14: Коли долю матчу вирішує один епізод (ФОТО)
20:03
ДЮФЛ України U-14: Коли долю матчу вирішує один епізод (ФОТО)
СДЮСШОРівці 2002 р.н. приймали однолітків BRW-BIK.

ДЮФЛ України U-14: Коли долю матчу вирішує один епізод (ФОТО) Агресивніше гру розпочали гості. Команда Ганя володіла територіальною перевагою і створювала біля воріт суперника більше моментів, аніж ужгородці. Та попри це рахунок залишався нічийним. У СДЮСШОРівців за перший тайм був тільки один по-справжньому гольовий момент, та з дальнім ударом Вадима Мердєєва Євген Лопавчук впорався. У другій частині першої половини гри моментів побільшало, та на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

У другому таймі малюнок гри особливо не змінився і гості продовжували переважати суперника. На 38 хв. BRW-BIK відзначився, та лайнсмен зафіксував офсайд.

За марнотратство моментів підопічні Ганя на 44 хв. поплатилися: Вадим Мердеєєв вийшов один на один з воротарем гостей і з легкістю переграв останнього – 1:0. З таким перебігом подій команда з Володимира-Волинського явно не погоджувалася і намагалася виправити ситуацію.

На останніх хвилинах поєдинку гості створили «навалу» на ворота ужгородців, та СДЮСШОР з цим натиском впорався.

Команда Мухлиніна здобуває мінімальну перемогу – 1:0, з чим ми її вітаємо!