Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛ України U-15: СДЮСШОР вирвав нічию в домашній грі
20:37
ДЮФЛ України U-15: СДЮСШОР вирвав нічию в домашній грі
У суботу, 10 жовтня, СДЮСШОРівці 2001 р.н. у рамках 5-го туру приймали однолітків з моршинської «Скали».

ДЮФЛ України U-15: СДЮСШОР вирвав нічию в домашній грі Якщо стартовий штурм був за ужгородцями, то опісля під контроль м’яч взяли гості. Після кількох невиразних атак підопічних Бойка на 25 хвилині гості все ж відзначилися: після стандарту на добиванні вдало зіграв Назар Цвик і записав на свій рахунок гол – 0:1.

У першому таймі команди небезпечними моментами особливо не тішили, «шкіряний» більшість часу перебував у центрі поля. Хоча б якісь шанси були на контратаках, та навіть з цього футболісти не зуміли витиснути максимум.

На старті другої половини зустрічі гості мали подвоювати перевагу, але Патрік Лесишин пробив повз. Після цього СДЮСШОРівці покарали суперника: Владислав Яковлев у другій хвилі атаки все ж переграв кіпера суперника і встановив паритет – 1:1.

У завершальній фазі матчу в обидвох колективів була велика кількість гольових моментів, та не вистачало точності. А стовідсотковий шанс на останніх хвилинах гри мали моршинці,  але гравець «Скали» влучив у стійку.

Бойова нічия 1:1 двох рівних команд.

Арбітри: Плахов О., Грубінка І., Маточка М.
Делегат: Варга Ф.