Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛ Закарпаття. Результати 12-16 турів
11:34
ДЮФЛ Закарпаття. Результати 12-16 турів
До вашої уваги результати 12-16 турів дитячо-юнацької футбольної ліги Закарпатської області.

ДЮФЛ Закарпаття. Результати 12-16 турів ІІ коло. 12-й тур
ДЮСШ Тячів – ДЮСШ Іршава – перенос
ДЮФК «Мукачево» – ФК «Пегас ЗОШ №19» – перенос
СДЮСШОР УЖГОРОД – ДЮСШ Воловець – 11:0; 1:0
ФК «Колос» (ДЮСШ Виноградів) – ДЮСШ Берегівський р-н – 1:4; 2:2
ДЮСШ Рахів – ФК «Гімназія» (Буштино) – перенос
ФК «Бронька» – ДЮСШ Виноградів – 3:0; 1:1
ДЮСШ Хустський р-н – ФК «Нарцис» (Хуст) – 1:3; 2:1
ФК «Соколята» (Мукачево) – ФК «Карпати» (Мукачево)
ФК «Колос» (Мукачево) – ДЮСШ Березний – 1:1; 2:0
ДЮСШ Ужгородський р-н – ДЮСШ Перечин – 4:0; 4:1
ДЮСШ Чоп – ФК «Сузір’я» (Свалява) – 0:6; 4:1

13-й тур
ДЮСШ Берегівський р-н – ДЮСШ Тячів – 5:0; 2:3
ДЮФК «Мукачево» – ДЮСШ Березний – 7:0; 2:2
ФК «Сузір’я» (Свалява) – СДЮСШОР Ужгород – 1:0; 0:5
ДЮСШ Іршава – ДЮСШ Рахів – 2:0; 5:0
ФК «Нарцис» (Хуст) – ФК «Колос» (ДЮСШ Виноградів) – 2:0; 1:4
ФК «Гімназія» (Буштино) – ФК «Бронька» – -:+; 0:3
ДЮСШ Виноградів – ДЮСШ Хустський р-н – 2:0; 4:0
ФК «Карпати» (Мукачево) – ДЮСШ Чоп – 1:0; 0:3
ФК «Пегас ЗОШ №19» – ФК «Соколята» (Мукачево)
ДЮСШ Перечин – ФК «Колос» (Мукачево) – 1:3; 0:3
ДЮСШ Воловець – ДЮСШ Ужгородський р-н – 1:1; 1:1

14-й тур
ДЮСШ Тячів – ФК «Нарцис» (Хуст) – 1:2; 0:3
ДЮФК «Мукачево» – ДЮСШ Перечин – 7:0; 3:2
СДЮСШОР Ужгород – ДЮФК Березний – 1:3; 0:3
ФК «Бронька» – ДЮСШ Іршава – 0:1; 1:1
ДЮСШ Хустський р-н – ФК «Гімназія» (Буштино) – 2:0; 4:1
ФК «Колос» (Виноградів) – ДЮСШ Виноградів – 0:1; 1:2
ДЮСШ Рахів – ДЮСШ Берегівський р-н – 0:2; 4:1
ФК «Колос» (Мукачево) – ДЮСШ Воловець – 0:1; 1:0
ДЮСШ Ужгородський р-н – ФК «Сузір’я» (Свалява) – перенос
СДЮСШОР – Мукачево – 5:0; 0:1
ФК «Пегас ЗОШ №19» – ДЮСШ Березний – 3:0; 0:9

15-й тур
ДЮСШ Виноградів – ДЮСШ Тячів – 1:0; 3:2
ДЮСШ Воловець – ДЮФК «Мукачево» – 0:3; 3:0
ФК «Соколята» (Мукачево) – СДЮСШОР Ужгород
ДЮСШ Іршава – ДЮСШ Хустський р-н – 7:0; 2:0
ФК «Гімназія» (Буштино) – ФК «Колос» (Виноградів) – 2:2; 1:4
ФК «Нарцис» (Хуст) – ДЮСШ Рахів – 1:0
ДЮСШ Берегівський р-н – ФК «Бронька» – 0:0; 0:5
ФК «Сузір’я» (Свалява) – ФК «Колос» (Мукачево) – 1:1; 1:2
ДЮСШ Березний – ДЮСШ Чоп – 13 квітня
ФК «Карпати» (Мукачево) – ДЮСШ Ужгородський р-н – 11 квітня
ДЮСШ Перечин – ФК «Пегас ЗОШ №19» – 0:5; 2:0

16-й тур
ДЮСШ Рахів – ДЮСШ Тячів – 9 квітня
ФК «Нарцис» (Хуст) – ДЮСШ Іршава – 9 квітня
ДЮФК «Мукачево» – ФК «Сузір’я» (Свалява) – 7 квітня
СДЮСШОР УЖГОРОД – ДЮСШ Чоп – 9:0; 2:1

9 квітня відбудуться матчі:
ФК «Бронька» – ФК «Колос» (Виноградів)
ДЮСШ Виноградів – ФК «Гімназія» (Буштино)
ДЮСШ Хустськ. р-н – ДЮСШ Берегівський р-н
ДЮСШ Ужгородський р-н – ФК «Соколята» (Мукачево)
ФК «Колос» (Мукачево) – ФК «Карпати» (Мукачево)
ФК «Пегас ЗОШ №19» – ДЮСШ Воловець
ДЮСШ Перечин – ДЮСШ Березний

Перший результат – молодші команди (2003–2004 рр.н.), другим вказані результати старших (2001–2002 рр.н.).
 
Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 1234 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: