Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ 13-й тур. Дві перемоги молодших та одна нічия
23:17
ДЮФЛУ 13-й тур. Дві перемоги молодших та одна нічия
Пропонуємо вашій увазі результати матчів 13-го туру групового етапу за участю представників Закарпаття.

У матчі 16-річних говерлян та моршинців, вкотре свої амбіції на перемогу в групі показала команда Миколи Василишина, яка просто розтрощила господарів – 5:0. Ще до перерви «Скала» завдяки дублю Євгена Ємаєва, перемагала – 2:0. Причому свої два голи моршинці провели після розіграшів з кутового. Як розповів тренер «Скали» Микола Василишин, команда спеціально награвали ці стандарти на тренуваннях, тому випадковими їх не назвеш. А після перерви розгром «Говерли» продовжили почергово Юрій Черепущак, Ігор Королевич та Василь Герег. Нагадаємо, що у попередньому турі саме ужгородці відібрали два очки у Львові в грі проти «Карпат», що дозволило «малиново-зеленим» вийти на другу сходинку турнірної таблиці.

У матчі наймолодших команд чемпіонату ДЮФЛ України Говерли та Скали голів не було.

Найстарші вихованці ДЮСШ «Львова» – сімнадцятилітні юнаки здобули три очки у матчі проти ужгородської «Говерли».

У першому таймі на полі точилась відносно рівна боротьба з певним домінуванням ФК «Львів» U-17. А в другій половині зустрічі фізичні сили «Говерли» зійшли на нівець – раз-по-раз тріщала оборона суперника і на 58-й хлилині таки дала збій – Роман Вантух чітко пробив у сітку воріт після штрафного у виконанні Володимира Якімця. Останній, до слова, виконував удар практично від кутового прапорця, 1-0! Могли галичани забивати ще, однак удар того ж Якімця прийняла на себе перекладина, інші ж постріли гравців «Львова» гольовими нажаль, не стали. Як наслідок – перемога, хоч і з мінімальним рахунком.

У зустрічі сусідів по таблиці U-15 ФК «Львів» та«Говерла» Ужгород була зафіксована перемога гостей.

У першій половині зустрічі галичани мали певну перевагу, створювали моменти, однак, помилка захисника – Андрія Карвацького – призвела до пропущенокго м’яча. Андрій замість того, аби віддати круглого воротарю, спрямував шкіряну кулю партнеру, а свою cпритність, натомість, проявив нападник «Говерли», перехопивши м’яча, як наслідок – вихід один в один і гол, 0-1…