Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ 14-й тур. У закарпатців дві перемоги і три нічиї (ФОТО)
19:37
ДЮФЛУ 14-й тур. У закарпатців дві перемоги і три нічиї (ФОТО)
Пропонуємо вашій увазі результати матчів 14-го туру групового етапу за участю представників Закарпаття.

Звітний тур виявився вкрай вдалим, у плані набору очок, для наших команд. Всього три поразки на вісім матчів.

Наймолодші говерлята потерпіли розгромної поразки у Чернівцях, пропустивши шість голів. СДЮШОР здолав у Володимир-Волинську міцного середняка "BRW-ВІК" 1:0. Скориставшись поразкою львівських "Карпат" наздогнали їх, і тепер ділять з ними перше місце у своїй групі. До того ж, у наступному турі прийматимуть їх в Ужгороді і матисуть чудову нагоду одноосібно очолити турнірну таблицю.

Пятнадцятирічні сдюшорівців вдома перемогли "Карпати" Львів, які йдуть на другому місці. Тепер ужгородці ще краще закріпились на пятому місці і наврял чи до кінця чемпіонату звідти їх хтось посуне. У матчі "Говерли" та "Скали" арбітр зафіксував «суху» нічию. «Скала» могла вирвати перемогу на останніх хвилинах, коли партнери вивели практично віч-на-віч з воротарем Андрія Корендовича, проте його удар з гострого кута кіпер господарів парирував, а повторний удар Валентина Білінського виявився неточним.

"Говерла" U-16 також не змогла вивезти із Чернівців бодай один пункт. Мінімальна поразка не порушила її розташування у середині таблиці. Підопічні Вадима Дьордя зіграли внічию і перервали свою серію із поразок. Це дозволило їм піднятися із останнього місця.

Команда Миколи Фанти мала чудову можливість, щоб змусити капітулювати львівських левів та карпатівці в самому кінці гри зуміли вирвати нічию, завдяки якій вони залишились у трійці лідерів. Ужгородці й далі йдуть на шостому місці.

У матчі 17-річних команд «Скала» здобула першу весняну перемогу, перервавши безвиграшну серію, яка складалася з чотирьох матчів. Героєм звітного матчу став іменинник – Сергій Мельник, який у день матчу святкував своє 17-ліття. Обидва свої голи нападник моршинців провів у другій половині зустрічі. Більше голів у цьому матчі не було.