Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ 5-й тур. СДЮШОР два рази перемагає BRW-BIK
21:59
ДЮФЛУ 5-й тур. СДЮШОР два рази перемагає BRW-BIK
В перенесених двох матчах пятого туру юні гравці "СДЮШОР" здолали непростого суперника з Володимир-Волинського.

Ці два домашні матчі 5-го туру мали відбутись ще 11 жовтня та через хворобу гравців BRW-BIK Володимир-Волинський ігри були перенесені на 5 листопада.

Наймолодша вікова група ФК "СДЮШОР" Ужгород U-14 йде в лідерах своєї групи і завдяки цій перемозі продовжує йти на другому місці, відстаючи від львівських "Карпат" лише на один пункт.

Вже в цю суботу 8 листопада підопічні Пахомова зійдуться в закарпатському дербі з ужгородською "Говерлою".

U-14 ФК "СДЮШОР" Ужгород - BRW-BIK Володимир-Волинський 2:1

В іншій грі шістнадцятьрічні сдюшорівці з великим рахунком перемогли BRW-BIK. Тим самим трішки покращили своє турнірне становище піднявшись на одну сходинку - на 8 місце, в їх активі 7 очків.

U-16 ФК "СДЮШОР" Ужгород - BRW-BIK Володимир-Волинський 4:1

Продовжує радувати своєю результативністю у складі "Динамо" U-17 ужгородець Віктор Симчо. У 8 турі в матчі з луцькою "Волиню" Віктор вийшов в старті і допоміг своїй команді здобути одн пункт, зігравши вінчию 2:2.

В 9 турі Симчо розпочав гру на лаві запасних та вийшовши в поле на 43-й хвилині до кінця матчу встиг оформити дубль у ворота київського "Арсеналу" забивши на 47-й та 65-й хвилинах, тим самим встановивши кінцевий рахунок в грі - 4:0 на користь динамівців.

Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 711 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0