Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. АФУРР-Минай на перерву йде першим (ФОТО)
21:27
ДЮФЛУ. АФУРР-Минай на перерву йде першим (ФОТО)
Минайські юніори провели заключні поєдинки ігрового року у ДЮФЛ України.

ДЮФЛУ. АФУРР-Минай на перерву йде першим (ФОТО) До останнього туру в цьому році афурівці впевнено лідирували у клубному заліку своєї групи і важливо було вберегти цю перевагу над переслідувачами перед зимовими канікулами.

Команда Полянського впевнен розпочала поєдинок і вже на 9-ій хвилині вийшла вперед. Стрімка триходівка Марюхнич – Кроліков – Тимченко завершилась виходом сам на сам останнього і голом – 1:0.

А за лічені хвилині до перерив лівий захисник минайців Андрій Шовш здійснив прохід по флангу із послідуючим навісом, однак м’яч полетів у бік воріт і залетів точно у ближню дев’ятку – 2:0.

Гості зуміли повернути інтригу у матчі, у ході контратаки забивши гол на 51-ій хвилині.

Та господарі зуміли повернути перевагу у два м’ячі на 73-ій хвилині і також після контратаки – Тимченко віддав на Чічака, який пробив повз воротаря – 3:1.

АФУРР-Минай U17 (с. Минай) - ФК Вараш U17 (Вараш) 3:1

Голи: Тимченко, 9, Шовш, 39, Чічак, 73 -  ,51.

Гра молодших команд була більш конкурентною, про що свідчить нулі на табло після першого тайму, хоча минайці мали достатньо моментів, щоб забити. Та зробили вони це лише на старті другої половини зустрічі – Калінець з другої спроби пробив воротаря гостей – 1:0.

Однак дещо згодом помилка захисника призвела до голу Вараша – 1:1.

Підопічні Балажинця побігли стрімголов вперед маючи відчутну перевагу у грі. Так за п’ять хвилин до завершення Попович виконав простріл справа, Калінець не зумів замкнути, а на дальньому куті штрафної набіг лівий захисник Вовкунович, який в дотик стріляє у дальній верхній кут воріт – 2:1.

Важка перемога АФУРР-Минай, які йдуть на перерву зі стовідсотковим показником (11 матчів, 11 перемог)!

АФУРР-Минай U15 (с. Минай) - ФК Вараш U15 (Вараш) 2:1

Голи: Калінець, 41, Вовкунович, 64.

Виїзні поєдинки АФУРР були менш вдалими. Молодші афурівці поступились 0:4, а команда Чернявського зазнала мінімальної поразки 0:1.

Динамо U17 (Львів) – АФУРР U17 (с. Минай) 1:0

Динамо U15 (Львів) – АФУРР U15 (с. Минай) 4:0
ФОТОРЕПОРТАЖ з матчів дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.

Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 596 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0