Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. Академіки зупиняють "Рух"
21:56
ДЮФЛУ. Академіки зупиняють "Рух"
«Мункач» U-16 /U-14 у рідних стінах у 8-му турі Еліт-Ліги зумів здолати своїх конкурентів у групах АФ «Рух».

ДЮФЛУ. Академіки зупиняють Хоча поєдинок 16-літніх мукачівців був доволі непростим. Саме «Рух» першим зумів реалізувати свою нагоду, скориставшись помилкою нашого воротаря, який по-бразилійськи намагався перекинути гравця «Руху» Тараса Штокала, однак, не вийшло – Тарас в дотик пробив в дальній кут – так «Рух» повів.

В другому таймі наші хлопці зуміли зібратися й переломили хід зустрічі. Вже через 4 хвилини після відновлення гри капітан «Мункача» завдяки колективному пресингу завдав прицільному удару у дальній кут й відновив рівновагу. А на 54-й хвилині матчу найкращий бомбардир групи Максим Хімінець вдало головою замкнув передачу Володимира Герца, який перед цим зумів переграти двох гравців львівської команди. Тож – 2:1 – перемога на характері.

«Мункач» U-16 (Мукачево) – «Рух» (Львів) U-16 – 2:1

Голи:
Карпів 44, Хімінець 54 – Штокал 24

«Мункач»: Пономаренко, Гачек, Близнюк, Гуйманюк, Станкович (Штефанко 79), Герц (Перегудов 76), Сумка (Хамелюк 55), Колесник (Шкварилюк 65), Карпів (к) (Клюфінський 58), Хімінець (Короленко 78), Велігорський (Догарєв 55).
Запасні: Мельниченко, Лихота.
Тренер: Олексій Поздняков

«Рух»: Бакус, Лапко, Григораш, Ярош, Цюрпалевич, Хомич (Мікляш 30), Штокал, Король (к) (Тарасевич 57), Коваль, Лемішко (Бейзик 41), Шайда.
Запасні: Гриців, Сороколіт, Паращук, Наум, Продиус.
Тренер: Володимир Безуб’як

Матч молодших команд завершився також перемогою нашої команди. Перша половина зустрічі пройшла доволі рівно. А от уже в другому таймі підопічні Василя Каюка більше володіли м’ячем і зуміли реалізувати дві сої нагоди. Спочатку Юрій Магоч вразив ворота «Руха», а подвоїв перевагу господарів Максим Дмухайлов через 10 хвилин. Наші хлопці далі вдало грали на утримання і кілька разів ловили львів’ян на контратаках, однак збільшити перевагу не змогли. Тож 2:0 впевнена перемога.

«Мункач» U-14 (Мукачево) – «Рух» (Львів) U-14 – 2:0

Голи:
Магоч 44, Дмухайлов 54

«Мункач»: Михайлюк (Агій 69), Бережной, Балик (к), Зайцев (Штунюк 70), Яжик (Кічун 70), Лупій (Адамчук 62), Дмухайлов (Міхєєв 66), Магоч, Густей, Айдаров (Лелет 67), Повханич (Чорний 66).
Тренер: Василь Каюк

«Рух»: Клименко, Давид, Огородник, Залипка, Ясінський, Шелепінський (к), Жураєв, Лильо, Деркач, Кашка, Клеутін.
Запасні: Сірук, Чубко, Зелінський, Кузик.
Тренер: Назар Савицький

На виїзді в Івано-Франківську команда «Мункач» U-17 доволі несподівано поступилася місцевому СДЮСШОР «Прикарпаття» – 2:3, а наша команда U-15 зіграла внічию – 2:2.

Тож здобуваємо в загальнокомандну копилку 7 залікових балів і практично забезпечуємо собі місце в наступному етапі турніру, де будемо боротися за потрапляння до фінальної стадії Еліт-Ліги.