Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. Домашні перемоги МФА
17:12
ДЮФЛУ. Домашні перемоги МФА
Команди «Мункача» U-16 /U-14 у рідних стінах у 9-му турі Еліт-Ліги перемогли вдома  ФК «Львів».

Завдання мінімум наші команди вже виконали – достроково забезпечили собі місце в наступному етапі турніру, де вже гратимуть з кращими командами інших груп за потрапляння до третьої фінальної стадії змагань.

Та й команда U-16  мала певний «борг» перед львів’янами, адже поступилася їм у Льовові – 2:3, тож підопічні Олексія Позднякова зуміли реваншуватися у рідних стінах.

Перший тайм вийшов доволі рівним – команди обмінялися 2-3-ма небезпечними атаками, але без голів. А от перша десятихвилинка другого тайму стала ключовою. Спочатку на 48-й хвилині  Іван Карпів пробив по воротах гостей з лівого кута штрафного майданчика – воротар, хоч і парирував, але мяч по-зрадницьки закотився в сітку – 1:0. Ще через три хвилини господарі заробили пенальті, який бездоганно виконав Володимир Герц. Фактично гру вже було зроблено, а в компенсований час третій гол в ворота львів’янам провів Захар Шкварилюк. Тож реванш вийшов переконливим

«Мункач» U-16 (Мукачево) – ФК «Львів» (Львів) U-16 – 3:0

Голи: Карпів 48, Герц 51,  Шкварилюк 80+3

«Мункач»: Пономаренко, Гачек (Мельниченко 70), Близнюк, Гуйманюк (Штефанко 79), Станкович Герц (Перегудов 76), Сумка (Шкварилюк 63), Колесник (Перегудов 56), Карпів (к) (Клюфінський 58), Хімінець (Короленко 68), Велігорський (Догарєв 48).
Запасний: Лихота.
Тренер: Олексій Поздняков

«Львів»: Решетицький, Бойко (Решутко 73), Киричок, Скочеляс, Строцький, Лебедєв (Головатий 73), Бокало, Лехів, Мендрук, Матківський, Білас (Шандра 57)
Запасні: Заповський, Артим, Яців, Александр, Літепло.
Тренер: Дмитро Фіалка

Матч молодших команд завершився також перемогою нашої команди. Вже в стартові хвилини підопічні Василя Каюка провели дві стрімкі атаки, які завершилися голами. Вже на  другій хвилині Олександр Бережной після виконання кутового мяч знову відкотився до нього і вже другим ударом Олександр парашутом закинув мяч за комірець воротарю гостей. Господарі продовжили активно пресингувати львів’ян і вже на 4-й хвилині змусили гостей помилитися перед власним карним майданчиком – віч-на-віч з воротарем вийшов Шаміль Айдаров і холоднокровно відправив мяч у сітку воріт суперника. На 21-й хвилині Артем Лупій змусив сфолити оборонця «Львова» у власному карному майданчику, а пенальті точно реалізував Данило Шумський. Гості спромоглися лише на гол престижу на 27-й хвилині. Поєдинок так і завершився з рахунком – 3:1 на користь «Мункача».

.
«Мункач» U-14 (Мукачево) – «Львів» (Львів) U-14 – 3:0

Голи: Бережной 2, Айдаров 4, Шумський +21

«Мункач»: Михайлюк (Агій 69), Бережной (Лелет 67), Балик (к), Зайцев (Повханич 48), Яжик (Смолярчук 23), Лупій (Адамчук 62), Дмухайлов, Магоч, Шумський, Густей, Айдаров (Міхєєв 66),
Тренер: Василь Каюк

«Львів»: Михальченко, Мандзюк, Карпінський (Калагурський 23), Бучан, Соя (к), Іваськів, Шпак, Шульга (Поворозник 43), Генгало, Фоїна, Дацько.
Запасні: Юськів, Вергун, Левицький, Брезден, Ніколаєв, Косик, Архимович.
Тренер: Марян Сухнацький

На виїзді у Львові команда «Мункач» U-17 поступилася «Львову»– 1:2, а наша команда U-15 зіграла внічию – 1:1.

Тож знову здобуваємо в загальнокомандну копилку 7 залікових балів й у хорошому настрої підходимо до заключного поєдинку першого етапу проти львівських «УФК-Карпат».