Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. Мукачівські команди поступаються карпатівцям (ФОТО)
07:10
ДЮФЛУ. Мукачівські команди поступаються карпатівцям (ФОТО)
Шостий тур для всіх дитячих команд “Мункача” у вищій лізі ДЮФЛУ став вкрай невдалим.

ДЮФЛУ. Мукачівські команди поступаються карпатівцям (ФОТО) Всі 4-ри команди поступилися й відповідно не принесли жодного залікового балу до загальнокомандної скарбнички. Але як кажуть, що без поразок не буває перемог, тож сподіваємося, що вже в наступних поєдинках вони будуть.

ДЮФШ «Мункач» (Мукачево) – «Карпати» (Львів) – 1:7

Голи: Баятян 66 – Сидорів 11, 29, Рибачук 17, Максимець 20 (пен.), Задорецький 38, Домарацький 56, Притула 71.

«Мункач»: Колісник Максим, Кривка Василь (Стадник Олександр 52), Береш Антон, Рашевський Максим, Навроцький Максим (Шеверя Артур 52), Баятян Артем (Онищук Володимир 71), Байса Іван, Кузьменко Родіон (Попов Максим 29), Лозан Олег, Атамас Артем, Цвік Микола (Пекар Крістіан 52).
Запасний: Чечур Юрій
Тренер: Іван Фізер

«Карпати»: Фотипос Олександр (Артим Андрій 51), Степанчук Любомир, Максимець Віталій, Стебельський Назар, Стегніцький Павло, Желізко Іван, Савків Ярослав, Рибачук Олександр (Домарацький Костянтин 51), Притула Остап, Сидорів Роман (Малюга Сергій 58), Задорецький Володимир.
Запасні: Ігнатюк Роман, Сеник Максим, Капустей Іван, Медведєв Олександр.
Тренер: Леськів В.

Попередження: Береш 62 – Желізко 26, Савків 31

Фоторепортаж дивіться на офіційній сторінці ФК "Мункач" у Фейсбук.

Мукачівська команда в поєдинку з лідером  трималася 11 хвилин, а після першого пропущеного  гола посипалися і напропускали до перерви ще чотири м’ячі. Другий тайм вийшов вже кращим – пропустили ще два гола, але й забили гол-престижу. Артем Батян після передачі партнера вийшов віч-на-віч і реалізував свою нагоду.

U-15  (2000 р.н.)

ДЮФШ «Мункач» (Мукачево) – «Карпати» (Львів) – 0:3

Голи: Софінський 35, Карабін 37, +57

«Мункач»: Добуш Віталій (Легета Станіслав 62), Мадяр Юрій (Федюк Назар 42), Ільтьо Вячеслав (Гойс Євгеній 47), Бура Руслан, Лях Дмитро (Роман Олександр 51), Станкович Іван, Сегеді Жолт (Легеза Владислав 65), Мориляк Едуард, Криськів Андрій (Приступа Максим 53), Іванчо Владислав, Зубов Олександр (Топочан  Василь 66).
Тренер: Віктор Гей

«Карпати»: Сасс Назар, Даніловський Роман, Ленько Олександр, Корпан Марян, Лень Олег, Бекерський Ігор, Тлумак Юрій (Бей Андрій 31), Петросюк Святослав (Сеник Микола 40), Софінський Роман, Карабін Ярослав, Михайленко Сергій.
Запасні: Стегніцький Назар, Кравець Марко, Стельмащук Максим, Бей Олег, Мартиняк Юрій.
Тренер: Шуга І.

Більш –менш рівна гра тривала перший тайм, але вже в роздягальню карпатівці все ж змогли відкрити рахунок у зустрічі. В другій половині гості довели свою перевагу ще двома забитими голами. Правда декілька разів нашому воротарю на допомогу приходили каркас воріт. Тож 0:3 «Мункач» терпить поразку.

Команди U-16 та  U-14 проводили цей тур на виїзді проти чернівецької «Буковини».  Команда шістнадцятирічних мукачівців поступилася господарям – 1:2, а їх молодші колеги також програли з рахунком 0:5. Фоторепортаж дивіться на офіційній сторінці ФК "Мункач" у Фейсбук.

Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 1052 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0