Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. "Мункач" набирає чотири пункти
09:43
ДЮФЛУ. "Мункач" набирає чотири пункти
Свої перші матчі вдома в третьому турі другого етапу Еліт-Ліги провели команди МФА U-17 та МФА U-15.

ДЮФЛУ. На домашній арені вони зійшлися з однолітками львівських «Карпат».

В поєдинку старших команд у першому таймі домінували гості – більше володіли м’ячем й досить високо пресингували команду Віталія Пантілова. А на 22-й хвилині зуміли реалізувати одну зі своїх нагод. Правда, тут також питання під час навісу наш воротар у воротарському майданчику в боротьбі за м’яч зіткнувся з нападником гостей, однак, рефері дозволив продовжити гру, хоч кіпер МФА і вибив м’яч, та на підборі знову був гравець «Карпат» Назар Русяк, який вже головою таки спрямував м’яч в сітку воріт мукачівської команди.

Перша половина матчу так і завершилася. А от уже в другому таймі наша команда перелаштувалася і зуміла змінити хід поєдинку. На 52-й хвилині матчу Анатолій Сньозик зумів приборкати непростий м’яч віддав його на лівий фланг, де Лявинець обігрався з Поліщуком, а вже потім зумів позбавитися опіки суперника й викнав чудовий навіс на Сньозика, а той вже не схибив і зрівняв рахунок у матчі.

Далі ж гості ще мали одну хорошу нагоду – Артур Федор виконав удар з розвороту, який чудовим сейвом відбив воротар Руслан Усенко. Тож нічия – 1:1 й господарі здобувають перший заліковий бал.

МФА (Мукачево) – «Карпати» (Львів) – 1:1

Голи: Сньозик 52 – Русяк 22

МФА: Усенко, Воробей, Вербицький, Кузнецов (Сергієнко 40), Ніколишин (Керечан 77), Пономаренко(к), Трачук (Петришинець 46), Воропаєв, Поліщук (Нвачукву 85), Лявинець, Сньозик  (Радченко 90).
Запасний: Охунов.
Тренер: Віталій Пантілов

«Карпати»: Герета, Слюбик, Холод, Важинський (Микальяук 62), Кітела (Товариницький 57), Варфоломеєв, Русяк, Федор О. (Петришин 46, Согор 79), Федор А., Добрянський, Столярчук (Боцьків 54).
Запасні: Вербінський, Щудляк.
Тренер: Віталій Пономарьов.

А от поєдинок молодших команд для МФА U-15 склався вкрай невдало. Вже на 8-й хвилині гості повели стрімку атаку «карпатівців» вивіреним ударом у дальній кут завершив Коваль Максим.

Наша команда мала нагоду зрівняти рахунок десь у середині тайму, однак, після відскоку м’яча з забійної позиції у ворота не влучив Хамелюк Захар. А на 52-й хвилин «Карпати» забили вдруге – Штокал Тарас після відскоку відправив м’яч у ближню девятку й зробив результат остаточним. Тож 0:2 МФА U-15 зазнає фіаско в рідних стінах.

МФА (Мукачево) – «Карпати» (Львів) – 0:2

Голи: Коваль 8, Штокал 52

МФА: Пономаренко(Лихота 65), Клюфінський (Герц 40), Гачек, Штефанко, Гуйманюк, Карпів (к) (Станкович 43), Тарасевич, Мельниченко (Гецко 48), Догарєв, Хамелюк (Кірєєв 53), Лаптєв.
Запасні: Чонка, Штефанюк, Криванич, Болюк.
Тренер: Анатолій Біляй

«Карпати»: Лозинський, Лапко, Паращук, Григораш, Цюрпякевич, Дмитришин, Мікляш (Сорокопій 52), Штокал (Яцтвв 70), Король (Лебедєв 69), Коваль (Наум 69), Кузик.
Запасні: Кльопка, Матківський, Продиус.
Тренер: Деркач Р.

На виїзді  в Дніпрі з місцевим ДВУФК грали команди МФА U-16 та МФА U-14. Команда  МФА U-16 поступилася господарям з рахунком – 3:5, а от МФА U-14 здолала дніпрян з рахунком – 2:0.