Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. "Мункач" програє вдома моршинцям
16:21
ДЮФЛУ. "Мункач" програє вдома моршинцям
Другий тур поспіль команди «Мункача» в чемпіонаті ДЮФЛУ вищої ліги не можуть здобути бодай один заліковий бал.

ДЮФЛУ. Цього разу очки від мукачівців відібрали ФК «Львів» на виїзді та моршинська «Скала» у рідних стінах.

Стадіон «Авангард» м.Мукачево
11-й тур

U-16: «Мункач» (Мукачево) – «Скала» (Моршин) – 1:3 (0:1)

Голи: Бундаш 48 – Калька 33, Козловський 62, Гавронський 78

«Мункач»: Кундрик, Яворів, Фітель, Баркасі, Лешко, Поліщук (Забава 41), Бундаш, Партута (Сегетій 70), Хіміч, Савка, Добош.
Запасні: Ващинець, Коструб, Тарасенко, Іваниш, Турецький
Тренер: Сергій Кундрик

«Скала»: Щербак, Цвик, Лецарчук, Мороз, Темосовський, Брода, Гавронський (Соловал 80), Лесишин (Козловський 53), Трикуба (Яворський 80+1), Калька (Фелікович 79), Фелюк (Дурило 65).
Запасні: Малець, Зола.
Тренер: Василишин В.

В першому таймі проходила рівна гра, але чи не єдина помилка господарів призвела до голу – на 33-й хвилині Іван Калька ударом з 17 метрів вражає володіння Степана Кундрика.

Стартові хвилини другого тайму пройшли під диктовку мукачіців. На 44-й хвилині захисник «Скали» у власній штрафній площі необачно зіграв рукою. Арбітр призначив пенальті, але капітан «Мункача» Василь Хіміч не зміг переграти воротаря моринців. Та вже через три хвилини ситуацію ударом по-під поперечину виправляє Мирослав Бундаш, який зрівнює рахунок. Та далі розвинути успіх мукачівці не змогли. На 62-й хвилині серія помилок у захисті призводить до голу у власні ворота від Івана Козловського, а остаточний результат ударом в дев’ятку встановлює за дві хвилини до завершення Гавронський Олег.

U-14: «Мункач» (Мукачево) – «Скала» (Моршин) – 0:2 (0:0)

Голи: Бомащук 54, Тимчук 59

«Мункач»: Переганець, Нілабович, Дідо, Калій, Долинай, Хайнас А., Бако, Хайнас В., Томашовскі (Горват 60), Василиків (Левко 54), Мартинуззі (Турецький 34).
Запасні: Юдін, Тимкович, Драгула, Лісний.
Тренер: Золтан Сільваші

«Скала»: Корнієнко, Данило, Ситар, Фарина, Герман (Гаврилюк 47), Тимчук, Вітрів, Огородник (Бомащук 47), Бугачинський, Микитишин (Микитка 60+2), Суботін.
Запасні: Яцик, Кравець, Покришка, Карпин.
Тренер: Кованда І.

Цей матч вийшов надто напруженим та нервовим. Більше емоцій вирували на трибунах стадіону. А от на полі більшу витриманість показали моршинські юні футболісти, які вже наприкінці зустрічі двома ударами з-за меж штрафного майданчика двічі змусили витягувати воротаря «Мункача» м’яч із власної сітки воріт. Тож поразка – 0:2.

Цього ж дня дві вікові групи «Мункача» U-15 та  U-17 грали на виїзді у Львові проти однойменного клубу. Старші юнаки поступилися з розгромним рахунком – 0:9, а їх молодші колеги – 0:2.
Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 805 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0