Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. Мункач вдома бере максимум
10:13
ДЮФЛУ. Мункач вдома бере максимум
Дві перемоги вдома команд «Мункача» U-16 та U-14 та поразки U-17 та U-15 на виїзді з львівськими «Карпатами» сталися в 5-му турі Еліт-Ліги.

ДЮФЛУ. Мункач вдома бере максимум У рідних стінах першими святкували впевнену вікторію підопічні Олексія Позднякова (команда U-16). Хоча тривалий час наші хлопці не могли створити небезпеку біля володінь Максима Мердєєва. Лише на 32-й хвилині після перехоплення м’яча в центральній частині поля, господарі розіграли хорошу комбінації в якій взяли участь 5 гравців: Велігорський – Герц-Короленко-Сумка, і капітан Карпів. Саме Іван Карпів зумів застати кіпера зненацька після чудового обвідного удару під впритул зі стійкою – 1:0.

Подвоїти перевагу господарі зуміли після штрафного удару у виконанні Микити Велігорського, а переможну крапку у матчі наша команда поставила на 61-й хвилині гри – Максим Хімінець зумів відірватися від оборонця і випередив воротаря після  передачі Віталія Сумки й покотив м’яч у дальній кут воріт – 3:0.

Еліт-Ліга ДЮФЛУ. 5-й тур.

«Мункач» U-16  (Мукачево) – «УФК-Карпати» U-16  (Львів) – 3:0 (1:0)

Голи: Карпів 32, Велігорський 45, Хімінець 61.

«Мункач»: Пономаренко, Близнюк, Гачек, Станкович (Штефанко 67), Гуйманюк, Герц, Сумка (Шкварилюк 62), Хамелюк (Колесник 48), Карпів (к) (Клюфінський 59), Короленко (Хімінець 54), Догарєв (Велігорський 29, Болюк 74).
Запасний: Лихота.
Тренер: Олексій Поздняков

«УФК-Карпати»: Мердєєв (Куц 75), Костюк (к), Копил, Лягу, Яхонтов, Труш, Артимович, Білецький (Лень 50), Курилюк, Марій, Ломага.
Запасні: Коваль, Мотрич, Дуля, Тарнакін, Рибій.
Тренер: Ігор Артимович.

Почин старших колег підтримала команда Василя Каюка (U-14). Перші хвилин 5-8 тривала своєрідна розвідка – команди вивчали одна одну, а далі потроху ініціативу перебрали на себе господарі. Десь на хвилині 16-й хорошу нагоду мав Шаміль Айдаров, але не зміг перекинути воротаря львів’ян. Згоом головою пробивав Максим Дмухайлов, знову воротар гостей обрав вірну позицію. А от результат прийшов вже на старті другого тайму – наша команда заробила право на черговий кутовий удар, у штрафний майданчик «УФК-Карпат» підтягнувся захисник мукачівців Василь Густей і замкнув головою вивірену передачу. Через 10 хвилин вже Максим Дмухайлов виграв верхову боротьбу в захисників «УФК-Карпати» й подвоює перевагу господарів. Могли ще й втретє засмутити гостей, та надійно в кількох моментах зіграв воротар Денис Патерайко. Тож перемога – 2:0 і вийшов хороший подарунок для тренера, який цього дня святкував свій день народження.

«Мункач» U-14  (Мукачево) – «УФК-Карпати» U-14  (Львів) – 2:0 (0:0)

Голи: Густей 38, Дмухайлов 48

Мункач: Михайлюк (Лелет 61), Густей, Балик (к), Бережной (Ляшевський 54), Магоч, Чорний (Яжик 22), Смолярчук (Зайцев 52), Лупій (Адамчук 41), Дмухайлов, Айдаров (Єрмолаєв 50), Повханич.
Запасний: Кічун.
Тренер: Василь Каюк

«УФК-Карпати»: Патерайко, Березовський (Левкович 50), Корчак, Ломницький, Ковальчук, Поплавський, Вітовський, Карпин (к), Сітовський (Москвітін 54), Шопронку, Білінський.
Запасні: Демків, Левицький, Панчишин, Гльоц, Кашуба.
Тренер: Іван Павлюх.

На виїзді наша команда U-17 поступилася – 0:4, а U-15 також мінімально програла господарям – 0:1. Тож беремо в 5-му турі рівно половину балів.