Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. Одна перемога на чотирьох (ФОТО)
19:55
ДЮФЛУ. Одна перемога на чотирьох (ФОТО)
У п'ятому турі очки змогли набрати лише наймолодші команди АФ Минай.

Команда сімнадцятирічних у першому таймі пропустила двічі, а у другому отримали і третій гол, а відповісти змогли лише грубістю. За що був вилучений капітан минайців. Однак навіть у меншості у підопічних Чернявського виникали моменти і одним з таких скористався Мирослав Мешко, тож поразка 1:3.

Минай U16 перервав свою переможну серію і поступився на виїзді у два м’ячі.

Підопічні Олексія Полянського виступили найкраще у цьому турі, здобувши приголомшливу перемогу і наколотивши цілих шість голів у ворота ліцеїстів з Івано-Франківська. Голи забивали двічі Садовий, по одному Бобіта, Йордан, Палагунич і Павлюк.

Наймолодші минайці забили першими у Вінниці, відзначився Сергій Сластьон, однак через дві хвилини отримали гол у відповідь. Нічийний рахунок так і зберігся у цій грі – 1:1.

Команди вже пройшли половину першого кола, за підсумками якого три з чотирьох клубів академії йдуть другими у своїх групах, а у клубному заліку Минай знаходиться у трійці лідерів.

Прем`єр-Нива U14 (Вінниця) - АФ Минай U14 (с. Минай) 1:1

АФ Минай U15 (с. Минай) - Ліцей-Вікторія U15 (Івано-Франківськ) 6:1

Прем`єр-Нива U16 (Вінниця) - АФ Минай U16 (с. Минай) 2:0

АФ Минай U17 (с. Минай) - Ліцей-Вікторія U17 (Івано-Франківськ) 1:3

ФОТОРЕПОРТАЖ з матчів дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.

Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 446 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0