Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. У дербі перемагає АФУРР-Минай (ФОТО)
18:46
ДЮФЛУ. У дербі перемагає АФУРР-Минай (ФОТО)
У суботу, 10 жовтня, юні минайці відіграли домашні поєдинки шостого туру ДЮФЛ України.

ДЮФЛУ. У дербі перемагає АФУРР-Минай (ФОТО) Поєдинки між командами АФУРР різних вікових груп вийшли досить результативними та феєричними. У першій грі між командами 2004 р.н. АФУРР-Минай та 2005 р.н. АФУРР прогнозовано старші володіли перевагою, яку впродовж матчу вони матеріалізували у голи. На 11-ій хвилині опорник минайців Ференцик прицільно пробив з дальньої відстані метрів з 35 – 0:1.

На 22-ій хвилині Чічак завершив атаку влучним ударом – 0:2.

На 30-ій хвилині лівий захисник Трусевич віддав довгу передачу вперед на Чічака, який вийшов один в один і довів рахунок до розгромного – 0:3.

У другому таймі підопічні Олексія Полянського продовжували домінувати. На 50-ій хвилині Тимченко робить асист на Чічака, який знову реалізує вихід на ворота – 0:4.

Далі за справу взявся Максим Кроліков, який вийшов на поле у другій половині гри. На 58-ій хвилині Максим відзначився ударом з 17 метрів – 0:5.

А за три хвилини знову забив ударом вже з 15 метрів – 0:6.

Між цими голами Терпак дивом не забив після подачі з кутового і удару з 5 метрів, влучивши у поперечку.

Команда Чернявського не опускала руки і зуміла трохи скоротити розрив у рахунку. На 65-ій хвилині Кенийз розібрався з декількома опонентами у чужій штрафній і викотив під удар Богашу, який був точним з декількох метрів – 1:6.

На 71-ій хвилині Орос ефектним пасом в один дотик вивів Богаша до воріт і Віталій оформлює дубль у цьому матчі – 2:6.

АФУРР U17 (с. Минай) - АФУРР-Минай U17 (с. Минай) 2:6

Голи: Богаш, 65, 71 – Ференцик, 11, Чічак, 22, 30, 50, Кроліков, 58, 61.

У матчі команд 2006 р.н. АФУРР-Минай та 2007 р.н. АФУРР також відчутна перевага була на боці старших гравців. Вже на другій хвилині стрімка атака команди Балажинця завершилась голом. Калінець подав зліва, а Каганець замкнув – 0:1.

На 16-ій хвилині Караман подав з кута поля, а Калінець забив головою – 0:2.

Більше голів вболівальники побачили у другій половині гри. На 43-ій хвилині Караман віддає гольову передачу на Каганця і той робить дубль – 0:3.

На 56-ій хвилині Попович ефектним ударом з 22 метрів знімає павутиння з правої дев’ятки – 0:4.

За дві хвилини підопічні Євгена Бібікова відіграють один м’яч. Танчак поборовся у чужій штрафній і проштовхнув круглого у ворота – 1:4.

І як же ж без головного бомбардира АФУРР Артема Богара, який і сьогодні не зійшов з поля без голу. На 61-ій хвилині Богар прошив воротаря ударом з досить таки гострого кута – 2:4.

На 67-ій хвилині старші минайці знову збільшили відрив, Калінець вдруге розписався у воротах суперника – 2:5.

АФУРР U15 (с. Минай) - АФУРР-Минай U15 (с. Минай) 2:5

Голи: Танчак, 59, Богар, 61 – Каганець, 2, 43, Калінець, 16, 67, Попович, 56.
ФОТОРЕПОРТАЖ з матчів дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.

Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 746 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0