Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. Подвійна перемога СДЮСШОР над мукачівцями (ФОТО)
11:12
ДЮФЛУ. Подвійна перемога СДЮСШОР над мукачівцями (ФОТО)
У п'ятницю, 30 вересня, відбулось Закарпатське дербі у рамках 4-го туру ДЮФЛ України.

ДЮФЛУ. Подвійна перемога СДЮСШОР над мукачівцями (ФОТО) Закарпатське дербі у ДЮФЛ стало переможним для ужгородських команд . В першому матчі гра тривала рівно до завершення першого тайму. На 40-й хвилині арбітр повважав, що захисник у власній штрафній зіграв прямою ногою й призначив пенальті. Здається цей гол у роздягальню надломив хлопців, бо після перерви вони пропустили другий, але згодом один відквитали й змарнували ще одну чудову нагоду – Бундаш бив з розвороту й не влучив у кут воріт. Але потім прийшов час Яковлєва, який ще дві забивав і приніс впевнену перемогу для своєї команди – 4:1.

Стадіон «Спартак» м. Ужгород

U-16: СДЮСШОР (Ужгород) – «Мункач» (Мукачево) – 4:1 (1:0)

Голи: Яковлєв 40 (пен.), 70, 73, Роля 45 – Добош 53

СДЮСШОР: Чутора Юрій,  Маркович Василь, Торош Андрій, Ковтанюк Едуард, Зуб, Цибик Владислав, Олень Максим, Феринцик Вадим, Яковлєв Владислав, Зизич Андрій (Роля Вадим 41 ), Сердюк Владислав.
Запасні: Калай Андрій, Товтик Віктор, Баб’як Юрій, Скляр Андріан, Асаулюк Артем, Козуб Юліан.
Тренер: Микола Фанта

«Мункач»: Кундрик Степан, Фітель Олександр, Лешко Віталій, Савка Владислав, Баркасій Владислав, Бундаш Мирослав, Поліщук Олег, Партута Назар, Хіміч Василь, Забава Андрій, Добош Михайло.
Запасні: Яворів Ярослав, Ващинець Василь, Тарасенко Владислав, Коструб Євген, Сегетій Норберт, Лендел Іван, Феєр Себастьян.
Тренер: Сергій Кундрик та Василь Куделко

Незважаючи на те, що господарі вже на 4-й хвилині не реалізували пенальті вони таки двічі засмутили воротаря мукачівців. На перерву команди пішли за нулевої рівноваги.  Після відновлення гри більш активними були господарі, які змогли реалізувати дві свої нагоди.

U-14: СДЮСШОР (Ужгород) – «Мункач» (Мукачево) – 2:0 (0:0)

Голи: Петрецький 45, Машталір  57.

СЛЮСШОР: Ковач Валентин, Мигалина Андрій, Дуник Іван, Хрита Сергій, Роля Максим, Русин Олександр, Панфілов Юрій, Бабич Іван, Максимець Максим, Січка Марян, Бурштинський Віталій.
Запасні: Чамата Артем, Косачевич Володимир, Лютнянський Максим, Машталір Даніїл, Пересоляк Август, Петрецький Микола, Борисевич Віктор.
Тренер: Михайло Стегура

«Мункач»: Переганець Зден, Нілабович Василь, Томашовскі Ярослав, Бойко Артур, Тимкович Василь, Турецький Ростислав, Хайнас Андрій, Горват Крістіан, Мартинузі Іван,  Хайнас Віталій, Долинай Павло.
Запасні: Юдін Нікіта, Феєр Антон, Лісний Олександр, Василиків Андрій, Левко Ярослав, Чабан Анатолій, Заводяк Віталій.

0
Чому написано що забив петрецький якщо забив машталір 2 гол 57,хвилина запишіть на машталіра