Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. U-16. Дубль Хіміча і перемога "Мункача" (ФОТО)
12:03
ДЮФЛУ. U-16. Дубль Хіміча і перемога "Мункача" (ФОТО)
Мукачівські футболісти здобуввають мінімальну перемогу над командою з Володимир-Волинська.

ДЮФЛУ. U-16. Дубль Хіміча і перемога Поєдинок в цілому вийшов рівним та Фортуна цього дня була на боці господарів. Вже на другій хвилині гри в першій атаці мукачівці забивають. Швидкий розіграш м’яча, який опинився в ногах капітана і Василь не хибить метрів з 14.

Далі гра змістилася до центральної  зони, наші хлопці дещо відійшли, й вирішили діяти на контратаках.  Правда, моментами нам щастило, а в двох випадках воротаря «Мункача» виручала поперечина.

Початок другого тайму був за волинянами, які атакували великими силами. А на 50-й хвилині змогли зрівняти результат.  Родіон Лемець після передачі від партнерів вривається правим краєм у штрафний майданчик господарів і відправляє кулю в дальній від воротаря кут воріт.

Наші хлопці  досить швидко оговталися після пропущенного голу і провели кілька хороших атак. А на 60-й хвилині після чергової атаки м’яч відкотився в центральну зону на Хіміча, капітан підправляє його собі під ударну ногу і низом пробиває в дальній кут. Оминувши частокіл ніг, м’яч залітає в сітку воріт суперника – 2:1. Цей переможний рахунок збергіся до кінця зустрічі.

Стадіон «Авангард» м. Мукачево. Температура: +10. Глядачів: 100

U-16 «Мункач» (Мукачево) – «BRW-BIK» (Володимир-Волинський) – 2:1 (1:0)

Голи: Хіміч 2, 60 – Лемець 50.

«Мункач»: Кундрик, Бабинець, Яворів (Сігетій 62), Савка, Баркасі, Фітель, Поліщук, Партута (Бундаш 41), Хіміч (к), Шеверньов (Ващинець 41, Лешко 68), Добош.
Запасні: Тарасенко, Коструб, Турецький.
Тренери: Сергій Кундрик, Василь Куделко

«BRW-BIK»: Лонюк, Тихненко, Гоацман, Нечуйвітер, Кулай, Литвин, Годжен, Лемець, Вергун, Фляшко, Мартинюк.
Запасні: Поліщук, Несторовський, Павліченко, Бакруц. Фоторепортаж дивіться на офіційній сторінці ФК "Мункач" у Фейсбук.