Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. U-16. Потрібна перемога (ФОТО)
08:56
ДЮФЛУ. U-16. Потрібна перемога (ФОТО)
Підопічні Фізера змогли створити камбек і зберегти для себе п'яту позицію в групі.

ДЮФЛУ. U-16. Потрібна перемога (ФОТО) Мукачівці боролися за збереження прописки у вищій лізі ДЮФЛУ, тож у рідних стінах змушені були битися лише на перемогу. Однак, початок зустрічі став неприємною несподіванкою для господарів. Нападник «Карпат» Василь Куртиняк скористався помилкою оборонців  «Мункача» і відкрив рахунок у матчі. Господарі під вмілим та гучним керівництвом наставника Івана Фізера зуміли зібратися і вже на 18-й хвилині завдяки влучному пострілу Олега Лозана відновили статус-кво.

А в другій половині перевага мукачівців стала ще більш відчутна й невдовзі вона втілилася в голи. На 43-й хвилині захисник львів’ян вирішив зупинити простріл господарів рукою у власному карному майданчику – пенальті без шансів для воротаря виконав Артем Баятян.

Остаточну крапку в матчі поставив Іван Байса, який вдало вписався в гру після виходу на заміну.  Після затяжної атака він після розіграшу завершив свій ривок ударом в дальній кут – м’яч влетів у ворота по-під самісіньку стійку воріт. Тож 3:1 така перемога мукачівців.

Арбітр: Микола Гудима (Івано-Франківськ)
Асистенти арбітра: Іван Грубінка, Михайло Лялюк (Закарпатська обл.)
Спостерігач арбітражу: Василь Козик (Мукачево)

Стадіон «Метеор» с.Пістрялово. Температура: +25. Глядачів:150

«Мункач» (Мукачево) – «Карпати» (Львів) – 3:1 (1:1)

Голи: Лозан, 18, Баятян, 43 (з пен.), Байса, 47 – Куртиняк, 4.

«Мункач»: Колісник, Попов, Баятян, Навроцький, Глагола, Кривка, Береш, Кодря, Лозан (Байса 36), Атамас, Соломка.
Запасні: Корнєєв, Онищук, Пекарь, Ничкало, Рашевський.
Тренер: Іван Фізер

«Карпати»: Артим, Апарік, Степащук, Медведєв, Максимець, Домарацький, Ференц, Савків, Ігнатюк, Куртиняк, Задорецький.
Запасні: Малога, Стебельський, Желізхо, Притула, Сидорів, Фотікос, Сених.